THY, öğrencilere part-time çalışma imkânı sunan programı Take-Off 101 ile kariyerlerine eğitimleri devam ederken başlamak isteyenlere büyük bir fırsat sunuyor.

Take-Off 101 için değerlendirme süreçlerine katılan ve süreçleri başarıyla tamamlayan Lisans 3. ve 4. sınıf öğrencileri, yaklaşık iki dönem boyunca toplam 12 ay part-time çalışma fırsatını yakalayacak. Take-Off 101’e kabul edilen yetenekler THY bünyesinde Çalışan Fonksiyonu, Regülasyon ve Standartlara Uyum Fonksiyonu, Operasyon Fonksiyonu, Gelir Satış Fonksiyonu, Marka ve Müşteri Fonksiyonu, Planlama Fonsiyonu, İnovasyon ve Teknoloji Fonksiyonu, Teknik Fonksiyonu, Ticari Fonsiyonu’na ait birimlerde görev alabilecek. Ayrıca Take-Off 101 part-time öğrenci programı ile Türk Hava Yolları'na katılan yetenekler, 2025 yılında mezuniyet sonrası tam zamanlı işe alım için yeniden değerlendirilecek. Kariyer.net’in işe alım ve işveren markası danışmanlığı alanındaki kurum içi girişimi WeConsulting’in uçtan uca yürüttüğü programa başvurular 10 Mart’ta sona erecek.

Export Akademi Eğitimleri, Gaziantep'te Export Akademi Eğitimleri, Gaziantep'te

Başvuru yapmak için kullanılabilecek link: https://www.kariyer.net/is-ilani/turk-hava-yollari-a-o-take-off-101-part-time-ogrenci-3755557?f=f15j&utm_source=ats.kariyer.net&utm_medium=referral&utm_campaign=ilan