19:21 LOJİSTİK

Almanya, Hollanda, Belçika ve Fransa arasında müşterilerine lojistik hizmeti sunan Element Logistics, filosuna 15 adet Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride ekledi.

19:14 LOJİSTİK

Uluslararası Nakliyeciler Derneği (UND) Dayanışma Platformu, 9 Mart 2024 tarihli genel kurul sonucunda göreve gelen yeni yönetim kurulunu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

11:11 LOJİSTİK

UND Başkanı Şerafettin Aras liderliğindeki UND heyeti, TÜSİAD Başkanı Orhan Turan ve yönetim kurulu üyeleri ile görüştü.

10:27 LOJİSTİK

Akca Lojistik, lojistik ve tedarik zinciri yönetimi hizmetlerinde yapay zekâ destekli yazılımları kullanıyor.

22 saat önce TİCARİ ARAÇLAR

Mercedes-Benz Türk, Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için Yıldız Kızları İstanbul’da ağırladı. 19 Mayıs coşkuyla kutlanırken, ‘Yıldız Kız’lar alanında uzman doktorlarla sohbet edip tecrübelerinden yararlandılar.

1 gün önce TİCARİ ARAÇLAR

Öztreyler 400’ü aşkın araç parkı ile akaryakıt sektörünün önde gelen firmalarından İYL Enerji’ye 4 adet ADR Sertifikalı tanker yarı römork teslim etti.

1 gün önce TİCARİ ARAÇLAR

KCS Dış Ticaret PAKCS markasıyla daha önce 3 kez katıldığı Automechanika’da yerini alıyor.

1 gün önce TİCARİ ARAÇLAR

Türk treyler sektörünün tek temsilcisi Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER), yeni üyelerin katılımıyla büyüyor. Merkezi Konya’da bulunan Nükte Trailer, TREDER’in 34. üyesi oldu. Lowbed, damper ve konteyner taşıyıcı treyler üretimi yapan firma, 1962 yılından bu yana ağır vasıta sektöründe hizmet veriyor.

1 gün önce LOJİSTİK

Lojistik sektöründe riskler her geçen gün artıyor. Asset Lojistik Sigorta Müdürü Ayşe Çiçek Akdülger, doğru sigorta için tarafların birlikte çalışması gerektiğini söylüyor.

2 gün önce TİCARİ ARAÇLAR

Volvo Trucks Aero Serisi’nin Yunanistan’daki test sürüşüne transmedya.com da katıldı. Geliştirilmiş aerodinamiği sayesinde yakıt tüketimini düşüren Volvo Aero Serisi, Türkiye pazarında haziran ayında satışa sunulacak.