banner201

Oregon filo takip hizmeti vermeye de başladı

banner233

2011 yılından bugüne lojistik firmalarına NCTS transit çözümleri sunan Oregon, filo takip hizmeti de sunacak. Deneyimli isim Oregon Fleet Sorumlusu Bekir Ortabaşı tarafından yönetilecek Oregon Fleet, karayolu taşımacılığı yapan firmalara araç izleme, canbus veri analizi, takometre veri indirme ve saklama çözümleri sunacak.

Oregon filo takip hizmeti vermeye de başladı
banner231

Konu ile ilgili olarak Bekir Ortabaşı’dan Oregon Fleet ve çalışmaları hakkında şu bilgileri verdi. “Taşımacılık ve lojistik sektörünü baba mesleği olarak tanımaya başladım. Yurtdışında lisans üstü eğitimimden sonra sektöre çekici sağlayan DAF ve IVECO gibi firmalarda çalıştım. Bir süre ithalat, ihracat ve hizmet firmalarında görev yaptım. Taşımacılığı ve lojistiğin ihtiyaçlarını biliyorum. Sektör firmaları ile iş sırasında paydaşlık ve dostluğu birleştirecek birikim ve güven ilişkilerim var.

banner95

Filo Yönetim Çözümleri ile karayolu taşımacılığı yapan firmalara bütün bu hizmetleri tek cihazla sağlayan Oregon Fleet araç takip cihazının garantisi ise hizmet süresince devam ediyor. Cihazı kiraladıktan sonra hat, bayi hizmeti ve teknik destek ücretsiz. Aracınızı 7/24 izleyebildiğiniz gibi geçmişe dönük rota takibi de yapma imkanınız var. Bununla beraber araç rotadan çıkarsa telefon ya da mail yoluyla bildirim alabilirsiniz. Oregon Fleet araç takip cihazı ile beraber tüm dijital takograf verilerinizi indirmeniz ise tek tıkla mümkün. Bildiğiniz gibi dijital takograf verilerini indirme işlemi zorunlu bir hale geldi ve bu işlemi gerçekleştirmeyen firmalara yurtdışında büyük cezalar kesiliyor. Bunun için ise şirket takograf kartınızı Oregon’a göndermeniz yeterli. Oregon, takograf kartınızı yüksek güvenlikli data merkezinde sizler için saklıyor. Size sadece verileri indirme sıklığını belirlemek kalıyor. Bununla beraber Oregon bir önemli girişime daha imza atıyor. Petrol ofisi ile Finansal Aracılık sözleşmesi imzalayan Oregon aracılığı ile DBS’ye gerek duymadan vadeli yakıt alabiliyorsunuz. Başta Oregon ortaklarına ve müşterilerine daha sonra diğer uluslarası nakliyeciler ve yurtiçi nakliyeciler bu hizmetten faydalanabilecek. Bu hizmetlerin beraberinde Taşıt tanıma sistemi, Sürücü tanıma modülü, Motor blokaj gibi tek hizmetlerle filonuzu güvence altına alabilirsiniz. Bu hizmetleri güncelleyerek ve yenileyerek yolumuza devam edeceğiz” dedi.

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2021, 14:10

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178