Yalçın Trailer, kurumsal kimliğini yeniledi ve yepyeni bir yüze kavuştu. Firma geleneksel iftar yemeğinde konuklarıyla bir araya gelerek hem kurumsal kimliğini tanıttı, hem de yeni ürünlerini müşterileriyle buluşturdu.

TET Global Lojistik, Ford Trucks Kadın Kamyon Şoför Akademisi'nin proje ortağı oldu TET Global Lojistik, Ford Trucks Kadın Kamyon Şoför Akademisi'nin proje ortağı oldu

Yalçın Trailer Satış Müdürü Selman Şentürk, Ramazan’ın bereketini bir arada yaşamak ve yaşatmak için artık geleneksel hale gelen İftar Yemeğinde bir araya geldiklerini söyledi. Müşterilerin karşısında ilk defa yeni isim ve logo ile çıktıklarını vurgulayan Şentürk, değişimin sadece logo ve isim değil bir kültür değişimi olduğuna dikkat çekerek şunları söyledi:

“İsmimizin global, anlaşılır bir şekilde olması için trailer olarak değiştirdik. Müşterilerimizin karşısına ilk defa yeni logomuzla da çıkıyoruz. Aynı zamanda yeni bir ürün grubunun da tanıtımını yapıyoruz. Fransa Paris İntermat Fuarı'na giden araçlarımızı fuardan önce, müşterilerimizin beğenisine sunmak için buraya getirdik.”

Yeni YALÇIN 3PAUZ’un ürün gamlarının yüzde 30’unu oluşturmasını beklediklerini aktaran Şentürk, ürünle ilgili şu bilgileri verdi: “Alçak platform olarak ürettiğimiz aracımız 19 metreye kadar, iki defa uzayabiliyor. Yüksek trafolar, tekne gibi yükseklik açısından problemi olan yükler için geliştirildi. Çok yeni bir süspansiyon sistemi olan ve her geçen gün yaygınlığı artan Pandle Axe süspansiyon sistemini araçlarımıza entegre etmeye başladık. Sağ taraf ve sol taraf bağımsız olarak çalışıyor. Avrupa'da birçok ülkede daha fazla yükleme kabiliyeti sağlıyor. Asfalta daha az zarar verdiği için de tercih ediliyor. Manevra yeteneği daha iyi ve dönme açısı daha geniş. Daha az bakım maliyetleri gerektiriyor. Bundan sonraki üretim programımızda bu süspansiyonla çok daha fazla ürün üreteceğiz.”

Bedri Usta Tuzla’da düzenlenen iftar yemeğinde çok sayıda müşteri katıldı.