Prometeon ve Tırsan  sponsorluğunda yapılan  UND İftarı  yoğun bir katılımla yapıldı. İftara UND Yönetim Kurulu Üyesi ve Bölge Başkanı Mehmet Tahir Aydoğan, Mardin Ticaret Sanayi Odası Başkanı Hatip Çelik, Prometeon Satış Direktörü Uğur Aydın, Tırsan Güneydoğu Pazarlama Müdürü Emin Dilovan Kınay, Mardin OSB Başkanı Nasır Duyan, Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Ahmet Aslan, Kızıltepe Ticaret Borsası Başkanı Mehmet Şahin katıldı. 

Sarp Intermodal yoluna Talay Logistics olarak devam edecek Sarp Intermodal yoluna Talay Logistics olarak devam edecek

İftar Programında konuşan UND Bölge Başkanı Mehmet Tahir Aydoğan, sektörün sorunları ve çözüm yollarıyla ilgili konulara değindi. 

Prometeon ve Tırsan Ailesi'ne geleneksel iftar buluşması sponsorluğu ve işbirliği için teşekkür eden Aydoğan, "Mardin'de 700'e yakın tır firmamız bulunuyor. Mardin bir lojistik, bir nakliye şehridir. Bu şehrin ulaşım altyapısında ciddi anlamda sıkıntılar ve yetersizlikler mevcut. Ağır tonajlı araçların yükünü kaldıracak güçlü yollar yok, çevre yolu yok. Bizler UND olarak gerek siyasilerimizden gerekse de şehrimizin yöneticilerinde şehrin ulaşım sorunlarına çözüm için sık sık görüşüyor, sektör adına çözüm yolları ve talepleri ortaya koyuyoruz. Nakliye sektörünün bu denli güçlü olduğu şehrimizin en büyük ihtiyaçlarından bir diğeri de Mardin'in Lojistik Merkezine kavuşturulmasıdır. UND olarak Bunu her ortamda dile getiriyoruz, lojistik merkezi kurulduğunda Mardin başta olmak üzere çevre şehirlerimize de önemli katkıları olmuş olacak. Bizler girişimlerimizi sürdürecek, taleplerimizi de sektör bileşenlerimiz adına sık sık dile getirmeyi sürdüreceğiz" dedi.

İftar programında yapılan selamlama konuşmaların ardından İftar programı, Prometeon Ailesinin sektör bileşenlerine lastik indirimi ve lastik hediye ettiği talihlileri belirleyen çekilişle son buldu.