Tekirdağ, Allison Donanımlı otobüsler ile yolculuğu tercih ediyor Tekirdağ, Allison Donanımlı otobüsler ile yolculuğu tercih ediyor

Castrol yaptığı bir toplantı ile yeni marka kimliğini tanıttı ve gelecek stratejisini açıkladı. Mobilite endüsriyel müşteriler ve heyecan verici fırsatlar olarak 3 başlıkta “Onward, Upward, Forward” vizyonunu duyuran marka, veri ötesi dediği alanlara öncelik verecek.

Dünyada 125, Türkiye’de 67’nci yılını kutlayan Castrol’ün toplantısı tekarikçiler, iş ortakları ve basın mensuplarının katıldığı bir etkinlikte yapıldı.

Castrol Türkiye, Ukrayna ve Orta Asya (TUCA) Genel Müdürü Nilay Tatlısöz, Castrol olarak sadece geçmişi düşünmekle kalmıyor, aynı zamanda geleceğe doğru da bir rota çizdiklerini belirterek, “Ana madeni yağ işimizi büyütürken müşterilerimizin de hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak daha sürdürülebilir teklifler geliştirecek ve madeni yağların ötesinde elektrikli araçlar ve veri merkezleri gibi heyecan verici yeni büyüme fırsatları konusunda da çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

Castrol Orta Doğu, Türkiye ve Afrika (META) Pazarlama Direktörü Onur Dede, yaptığı açıklamada, “Yenilenen marka kimliğimizi oluştururken markamızın 125 yıllık değerlerine sadık kalarak markamızı yeni stratejik tercihlerimiz doğrultusunda kapsayıcı hale getirdik. Kapsamlı bir değerlendirme sürecin sonunda güncellediğimiz logomuz, daha modern, dinamik ve canlı bir tasarıma sahip” diye konuştu.

İLK REKLAM FİLMİ TANITILDI

Ayrıca Castrol TUCA’nın Castrol’ün tarihinde ilk defa lokal olarak prodüksiyonunu gerçekleştirdiği yeni televizyon reklamı, iş ortaklarının ve müşterilerin yenilenen marka kimliğiyle buluşturulmasını amaçlıyor. Castrol'ün yenilenen marka kimliği 2024’te Castrol’ün tüm pazarlarında uygulanacak ve sonrasında tüm ürün ambalajlarında, hizmet ortaklığı programlarında, tesislerinde, çevrimiçi ve çevrimdışı pazarlamasında ve küresel sponsorluk varlıklarında görünür hale gelecek. Onur Dede "Gerçekleşen değişiklikler sonucunda hedef kitlelerimiz daha ilgi çekici, akılda kalıcı ve etkili bir marka deneyimi yaşayacaklar" dedi.