30 yıldır personel servis taşımacılığı, öğrenci servis taşımacılığı ve hem yurt içi, hem yurt dışı turizm taşımacılığı alanlarında faaliyet gösteren Uz-Tur Taşımacılık, 2013 yılından itibaren dünyanın önde gelen firmalarından olan Isuzu markasının bayiliğini yapan Bursa Ağır Vasıta ile işbirliği yaparak 2022 model Isuzu Grand Toro’yu filosuna dahil etti. Teslimat törenine Uz-Tur Taşımacılık Sahibi Hasan Uz, Anadolu Isuzu Türkiye Satış Direktörü Yusuf Teoman, Anadolu Isuzu Midibüs Satış Müdürü Ferhat Sancaklı, Anadolu Isuzu Midibüs Bölge Satış Müdürü Emin Günışık, Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur, Bursa Ağır Vasıta Satış Müdürü İnci Kaplan ve Bursa Ağır Vasıta satış ekibi katılım gösterdi.
Satış ve satış sonrası maksimum müşteri memnuniyetini en önemli misyonu edinerek, Isuzu markasının satış, servis ve yedek parça hizmetini veren Bursa Ağır Vasıta, müşterileri için en yüksek kalitedeki ürünü, en kısa zamanda, en uygun satış fiyatı ile tüketiciye ulaştırmayı amaçlıyor.
Almış oldukları araç ve hizmetler hakkında konuşan Uz-Tur Taşımacılık Sahibi Hasan Uz, “Vermiş olduğumuz taşımacılık hizmetlerine bizim için en önemli unsurlar müşteri memnuniyeti ve dayanıklılık. Isuzu markası, faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda yıllardır kullandığımız, tüm ihtiyaçlarımızı karşıyan ve oldukça memnun olduğumuz bir marka. Bu nedenle Isuzu markasına olan güvenimiz tam. Isuzu’nun yeni çıkarmış olduğu Grand Toro’yu filomuza dahil ederek hizmet kalitemizi daha da arttıracağımızı düşünmekteyiz. Bursa Ağır Vasıta ile hem satış, hem de satış sonrası hizmetler konusunda uzun süredir işbirliği içindeyiz ve kendilerinden çok memnunuz. Bizlere sunmuş oldukları hizmetlerden dolayı hem Anadolu Isuzu, hem de Bursa Ağır Vasıta’ya teşekkür ederiz.” dedi.
Uz-Tur Taşımacılık ile yıllara dayanan işbirlikleri ve Isuzu’nun yeni modeli olan Grand Toro’dan bahseden Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur, “Uz-Tur Taşımacılık, servis ve turizm taşımacılığı sektörlerinde uzun yıllardır faaliyet gösteren ve oldukça başarılı olan bir firma. Böyle bir firma ile uzun süredir işbirliği içerisinde olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Kendilerinin tercih etmiş oldukları; kısa ve orta mesafeli servis, turistik ve havaalanı taşımacılığı seyahatleri için ideal bir otobüs olan Isuzu Grand Toro, 37 koltuğa varan kapasitesi ile sürücüsü ve yolcularına üst düzey konfor sunabilen, sınıfının standartlarını belileyen bir model. Kaliteli, sağlam ve uzun ömürlü araçları ile sektörünün lider markalarından biri olan Isuzu’yu ve sektörün lider araçlarından biri olan Grand Toro’yu tercih ettikleri için kendilerine teşekkür ediyor, araçlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz.” diye konuştu.