Xchange by Toyota’nın güvenilir ve kurumsal hizmetleriyle, müşteriler her marka ve model 2. el araca toyota.com.tr adresinden ulaşabilecekler. Toyota’nın kullanıcı dostu platformu üzerine taşınan Xchange by Toyota, müşterilerin tüm bilgilere kolayca erişmesini sağlıyor.

Xchange by Toyota'da satışa sunulan tüm 2. el araçlar, ayrıntılı teknik kontrol ve ekspertizlerden geçiriliyor. Tek çatı altında kişiye özel finansman çözümleri sunulurken satın alınan araçlara 12 aya kadar garanti gibi ayrıcalıklar sağlanıyor.

Toyota’nın yüksek hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini yansıtan Xchange by Toyota’da, dijital bayi uygulaması sayesinde satış danışmanlarıyla canlı bağlantı kurup istenen modelin incelenmesi de mümkün.

VavaCars Marka Pazarlaması Didem Magriso oldu VavaCars Marka Pazarlaması Didem Magriso oldu

toyota.com.tr çatısı altına alınan Xchange by Toyota’da sunulan XNAKİT uygulaması, müşterilerin aracının değerini anında öğrenip, nakit alım teklifi ile bayilere satmasını veya takas edebilmesine imkan tanıyor. Tüm bu uygulamalarla müşteriler 2. el ile ilgili tüm işlemlerini Toyota güvencesiyle gerçekleştirebiliyorlar.