Tırsan, bu yıl Türkiye’de 15'incisi gerçekleştirilecek olan Almanya merkezli Uluslararası Logitrans Transport Lojistik Fuarı'nda müşterileri ile bir araya gelecek.

Tırsan, 16-18 Kasım 2022 tarihleri arasında Kadir Topbaş Gösteri ve Sanat Merkezi’nde Hol 1 Stand 402’de, Avrupa’nın en hafif ve en yüksek hacimli K.SSK 90 Damperli Silobasını sektör ile buluşturacak.

 Tırsan, 70’ten fazla ülkede, taşımacılığın her sektöründeki müşterilerinin rekabetçiliğini, uluslararası deneyimi, yalın üretim gücü ve mühendislik birikimi ile kendi teknolojisini üreterek arttırıyor. 

Avrupa’nın en hafif silobas ailesinin üyesi K.SSK  90 aynı zamanda Avrupa’nın en yüksek hacimli damperli silobası olarak, müşterilerinin operasyonlarını en verimli şekilde yürütmesini sağlarken, aynı zamanda Tırsan’ın üretim kalitesi ve teknolojilerine yaptığı sürekli yatırımın üründür. Tırsan’ın 90m3 hacimde silobasları üretebilen Avrupa’daki iki üreticiden biri. 

Tırsan, Uluslarası Transport Logistik Fuarına uzman ekipleri ile katılarak, genel kargo, soğuk zincir, likit, kuru yük, tehlikeli maddeler, gıda, ağır taşımacılık sektörlerindeki deneyim ve uzmanlığını tüm uluslarası paydaşları ile paylaşarak, fuarın uluslararası hedeflerini de tam desteklemeye devam edecek.  

Avrupa'nın En Yüksek Hacimli Damperli Silobası Kässbohrer SSK 90

Kässbohrer, Tanker ve Silobas Ürün Ailesi; toz veya granül halindeki plastik hammaddeler, çimento ve kuru gıda taşımacılığı için 20 farklı silo ürünü; tehlikeli madde, sıvı gıda, atık ve genel sıvı kargo taşımacılığı için 25 farklı tanker ürünü ile sektöre yön ve müşterilerine hizmet veriyor.

Uluslararası Basınçlı Kaplar Yönetmeliği’ne uygun olarak alüminyum malzemeden üretilen Tırsan’ın Kässbohrer Silobas Ürün Ailesi; yüksek taşıma kapasitesi, operasyon kolaylığı ile çimento, inşaat malzemesi, toz veya granül halindeki plastik hammaddeler ve gıda taşımacılığında müşterilerine en üst seviyede güvenlik sağlıyor. 

Tırsan’ın 90m3 kapasiteli Kässbohrer Damperli Silobas aracı Kässbohrer SSK 90, Avupa'nın  en yüksek kapasitesi ve en düşük boş ağırlığı ile müşterilerine kuru dökme yük taşımacılığında en yüksek verimliliği sunuyor. 

K.SSK 90, yüksek taşıma kapasitesinin yanı sıra 10 yıl pas yürümezlik garantili KTL kaplaması ve yüksek mukavemetli çelik şasisiyle de en dayanıklı ve en uzun ömürlü araç olma özelliğine sahip.

Tırsan'nın bünyesinde yer alan Kässbohrer Silobas ürün ailesi yatay, damperli ve konteyner silobas olmak üzere sahip olduğu geniş ürün gamıyla ulusal ve uluslararası müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. 

Kässbohrer Silobas, boşaltım sistemleri ile hızlı ve kesintisiz bir akış sağlarken, yüksek manevra kabiliyeti ile sürüş güvenliği sunuyor. Operasyon çeşitleri ve yükün tipine göre; farklı hava hatları, elektrikli veya dizel motorlu kompresör, boşaltım hızlandırıcı ve farklı tip hortum seçenekleri de mevcut.