banner126

Filosuna 130 Adet Renault Trucks kattı

Renault Trucks, Koçaslanlar Holding ve Alternatif Lojistik yetkililerinin katıldığı teslimat töreninde imzalanan protokol ile Alternatif Lojistik, 25 araçlık filosuna 130 adet Renault Trucks T460 çekici ekledi. Yapmış olduğu işbirliğinden oldukça mutlu olduğunu dile getiren Altnernatif Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dertli, 14 milyon Euro’luk yatırım ile lojistik sektöründe daha da emin adımlarla ilerleyeceğini dile getirdi.

banner179
Filosuna 130 Adet Renault Trucks kattı
banner95

Afet Lojistik sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Alternatif Lojistik, Koçaslanlar Otomotiv ile yapmış olduğu işbirliği  Altnernatif Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dertlisonucunda 130 adet Renault Trucks T460 çekiciyi filosuna ekledi.Uzun yıllara dayanan tecrübe ve birikimini, 2012 yılında bir araya getiren Alternatif Lojistik, yurtiçi entegre lojistik hizmetleri alanında; tedarik zinciri çözümleri, serbest depolama hizmetleri, komple taşıma, parsiyel dağıtım, mikro dağıtım operasyonlarında kaliteli ve güvenilir hizmet veriyor. Renault Trucks, Koçaslanlar Holding ve Alternatif Lojistik yetkililerinin katıldığı teslimat töreninde imzalanan protokol ile Alternatif Lojistik, 25 araçlık filosuna 130 adet Renault Trucks T460 çekici ekledi.  Yapmış olduğu işbirliğinden oldukça mutlu olduğunu dile getiren Altnernatif Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dertli, 14 milyon Euro’luk yatırım ile lojistik sektöründe daha da emin adımlarla ilerleyeceğini dile getirdi. Dertli, önceliklerinin müşterilerinin isteklerini anlamak ve buna göre eksiksiz hizmet vermek olduğunu vurguladı. Bu sebeple, filorını 2015 Uluslararası Yılın Kamyonu seçilen Renault Trucks T serisini tercih ettikllerini belirtti. Ahmet Dertli, “Türkiye’den karayolu ile yapılacak olan tüm yardım malzemelerini taşıma organizasyonunu da gerçekleştiriyoruz. Afet Lojistik alanında verdiğimiz hizmetin ülkemiz için öneminin bilincinde olarak çalışıyoruz. Ticari boyutun ötesinde milli bir iş yapıyor olmanın gururunu da yaşıyoruz” dedi.

Koçaslan:  Satış sonrası müşteri memnuniyetini birinci planda tutuyoruz

Yakıt tasarrufunda lider Renault Trucks araçları ve satış sonrası müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri ile kendi bölgelerinde taşımacılık sektörünün tercih sebebi olmaya artarak devam eden Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan ise “Alternatif Lojistik ile iş birliğimizin bugün gerçekleştirilen bu denli büyük bir teslimatla sürmesi bizim için gurur verici. Amacımız satış sonrası müşteri memnuniyetini her zaman birinci planda tutmak. Verdiğimiz hizmetin ciddiyetinin bilinci ile Koçaslanlar Renault Trucks olarak Bursa, Balıkesir, Denizli, Düzce, Eskişehir, İzmir ve Kocaeli’nde bulunan satış ve satış sonrası hizmet noktalarımızda 7/24 müşterilerimize hizmet vermekteyiz” dedi.

Büyükakıncı: Renault Trucks T serisinin kalitesi, sağlamlığı ve ticari anlamda müşteriye kazandırıyor

Volvo Grup Kamyonları Doğu Pazarlarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Mete Büyükakıncı yaptığı konuşmada; lojistik sektörünün ülkemiz açısından önemli bir iş kolunda faaliyet gösteren Alternatif Lojistik’e bu büyük yatırımlarında Renault Trucks’ı tercih ettikleri için teşekkür ile söze başladı. Ayrıca, 7 yıl süren çalışmaların ve büyük yatırımın eseri olan Renault Trucks T serisinin kalitesi, sağlamlığı ve ticari anlamda müşteriye kazandıracaklarından bahseden Büyükakıncı, uzun yıllardır başarılı bir iş ortaklığı sürdürdükleri Koçaslanlar Otomotiv’i çalışmalarından dolayı tebrik etti.

YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178