Ege Üniversitesi İşletme Topluluğu, bu yıl 8’incisi düzenlenen “Kristal Yaka İş Ödülleri” töreninde iş ve sanat dünyasının 'en iyiler'ini ağırladı. Çeşitli kategorilerde alanın önemli isimlerine ödüllerinin verildiği törende Yılın İş İnsanı Ödülü  kategorisinde ödül Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanı Onur Göçmez'e verildi.

Alışan, 150 Renault Trucks ile yatırımlarına devam ediyor Alışan, 150 Renault Trucks ile yatırımlarına devam ediyor

 8’inci Kristal Yaka İş Ödülleri Yılın İş İnsanı Ödülünü alan Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanı Onur Göçmez, bir ülkenin en büyük zenginliğinin gençleri olduğunu belirterek, "Gençler ülkemizin umudu. Bizleri sizler geleceğe taşıyacaksınız. Eğitimli gençlerimiz bizim en büyük zenginliğimiz. Bu yüzden bu ödül benim için çok anlamlı. Yeri de her zaman farklı olacak. Gençleri, vizyonlarını ve geleceğe bakış açılarını çok önemsiyorum bu ödüle layık görülmek benim için büyük bir mutluluk" dedi.

Onur Göçmez hakkında:

1977’de İstanbul'da doğan Onur Göçmez, 2000 yılında İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu. 1999 yılında iş hayatına başlayan Göçmez, lojistik ve nakliye sektöründe 2003 yılından itibaren sırasıyla Yurtiçi Kargo Servisi A.Ş Teftiş Kurulu Başkanlığında Müfettiş olarak ve  CEVA Lojistik A.Ş de İstanbul Bölge Müdürü olarak çalışmış, 2012 yılında Arkas Lojistik A.Ş de göreve başlamıştır. Nisan 2017 tarihi itibarıyla Arkas Lojistik’te Genel Müdür, Ocak 2020’de CEO pozisyonuna atanmıştır. Haziran 2023 itibarıyla ise görevine Arkas Holding Lojistik Grubu Başkanı olarak görevine devam etmektedir. Beşiktaş Asbaşkanı da olan Onur Göçmez evli ve üç çocuk sahibidir.