İç lojistik sektörünün global markası olarak Avrupa’da 1’inci, dünyada 2’inci sırada yer alan Kion Grubu’nun markalarından STILL’in Türkiye’deki şirketi STILL ARSER’in Türkiye ekibinde şirketin içinden 3 yeni terfi gerçekleşti.

 Türkiye yönetiminde şirket içi terfilerde STILL ARSER Bilgi Teknolojileri ve Süreç Geliştirme Müdürü Dilaver Özel IT Direktörlüğü’ne, Finans Müdürü Gökhan Girici Finans Direktörlüğü’ne, İnsan Kaynakları Müdürü Gamze Sarı İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne atandı. 

STILL ARSER İK Direktörlüğü’ne atanan Gamze Sarı, 1986 doğumlu. Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu olan ve iyi derecede İngilizce bilen Sarı, İK Yüksek Lisansını İstanbul Aydın Üniversitesi’nde tamamladı. 2006’dan itibaren Zorlu Holding, Korozo Ambalaj ve Arkas Holding gibi kurumsal şirketlerde İnsan Kaynakları bölümünde farklı kademelerde görev yaptı. Haziran 2016’da STILL ARSER’de İnsan Kaynakları Müdürü olan Gamze Sarı, Mayıs 2023 itibarıyla İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevine terfi etti. 

STILL ARSER IT Direktörlüğü’ne getirilen Dilaver Özel, 1978 doğumlu. 2000 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden mezun oldu. Ardından Haliç Üniversitesi’nde M.I.S.(Management Information Systems) Yüksek Lisansı yaptı. Daha sonra kariyerine, ODTÜ Eğitim Fakültesi Akademik Destek Grubu, F.I.T. Consulting, Armada Bilgisayar, Arkas Holding, TÜVTURK, KABTEK, KABLOTEK, ANALYTICA Teknoloji ve Yazılım’da teknik danışman, müdür ve yönetici olarak görev aldı. Haziran 2019’dan bu yana STILL ARSER‘de Bilgi Teknolojileri ve Süreç Geliştirme Müdürü olarak çalışan Özel, son atamayla STILL ARSER IT Direktörlüğü’ne getirildi. 

STILL ARSER Finans Direktörlüğü’ne terfi eden Gökhan Girici ise çeşitli sektörlerde çalışma geçmişine sahip. 2002 yılında Hacettepe Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun oldu. Galatasaray Üniversitesi'nden Finansal Ekonomi odaklı Yüksek Lisans Derecesi (MSc) aldı. Ayrıca TÜRMOB tarafından verilen Serbest Muhasebeci Mali Müşavir (SMMM) belgesine de sahip. İkinci üniversite olarak 2021 yılında başladığı İstanbul Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi’nde eğitim hayatına devam ediyor. Çalışma hayatına atıldığı 2002 yılından itibaren Turkcell, TEB, Balsu,Alonet Bilgi, DHL Freight şirketlerinde değişik kademelerde yönetici olarak görev aldı. Kasım 2020’de STILL ARSER‘e Finans ve Muhasebe Müdürü olarak katıldı.