Treyler Sanayicileri Derneği (TREDER) ile Araç ve Araç Üstü Ekipman ve İş Makinaları Üreticileri Birliği Derneği’nin (ARÜSDER) organizasyonu ile gerçekleştirilecek, Ağır Ticari Araçlar Derneği’nin de (TAİD) panelle katkı vereceği “Ağır Vasıta, Treyler ve Üstyapı Zirvesi” yine sektörün buluşma noktası olacak. Dördüncü kez gerçekleştirilecek olan zirvede; kamu ve özel sektör kuruluşlarından üst düzey yöneticiler yer alırken, yurtdışından sektör temsilcilerinin de buluşma merkezi bir kez daha İstanbul olacak.

BPW, Kadesan, Nevpa, Prometeon, Jotun, Saf-Holland’ın altın sponsor, Dyo, Gümaş Jost, İntermobil, OMS, Özkoç, Çıvgın, MAİB, Sanel’in gümüş sponsor Aspöck, Kozmaksan ile BASF’nin bronz sponsor olarak destek verdiği Zirve, 10 Şubat 2022 Perşembe günü Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel’de gerçekleştirilecek. 

Mercedes teslimatlarına Balıkesir Uludağ Turizm ile devam etti Mercedes teslimatlarına Balıkesir Uludağ Turizm ile devam etti

Sektörün önünü açacak tespit ve fikirlerin dile getirileceği “Ağır Vasıta, Treyler ve Üstyapı Zirvesi’’nde özellikle pandemi sonrasında kırılan tedarik zinciri ile Türkiye’nin artan rolü, AB Yeşil Mutabakatı’nın sektöre etkileri, ATP ve BTB Genelgesi’nin ülkemizdeki yol haritası, ECE R 58 (tampon) regülasyonu güncellenmesinin ölümlü kazalara etkisi, artan hammadde fiyatları gibi sektörü ilgilendiren pek çok konu panellerde gündeme taşınacak. Üç panel üzerinden planlanan Zirve, sektörün önemli bir buluşma noktası olacak.