Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla sektöre yön veren ve lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam eden Tırsan’ın Pace Lojistik’e gerçekleştirdiği teslimat törenine; Pace Lojistik Genel Müdürü Berkcan Danış ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

Çavdaroğlu Nakliyat 10 adet Scania 540S çekici aldı Çavdaroğlu Nakliyat 10 adet Scania 540S çekici aldı

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Pace Lojistik Genel Müdürü Berkcan Danış, “2020 yılı sonunda kurulan Pace Lojistik olarak, Tırsan’dan 25 adet treyler satın alarak sektöre hızlı bir giriş yaptık. Türkiye ve orta Avrupa ülkeleri arasında hizmet veren firmamız, Doğu Avrupa’da da etkinliğini artırmayı hedeflemektedir” dedi.

Yola Çıkarken Lider Treyler Üreticisi Tırsan Yanımızda

Danış, yeni kurulan bir şirket olarak önemli araç ve ekipman yatırımı yaptıklarına dikkat çekerek, “Lojistik sektörünün yeni aktörlerinden biri olan firmamızın filosuna, Türkiye’nin lider treyler üreticisi Tırsan’dan 15 adet Tırsan Multi Ride ve 10 adet Tırsan Rulo Taşıyıcı treyler alarak filomuzu daha da güçlendirdik. Gerçekleştirdiğimiz yatırımla pazara hızlı bir giriş yaptık. 15 adet Türkiye plakalı, 10 adet ise Bulgaristan plakalı olmak üzere toplamda 25 adet çekiciyle müşterilerimize hizmet veriyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetlerle kısa sürede lojistik sektörünün önemli bir paydaşı olacağız” açıklamalarında bulundu.

Danış sözlerine şu şekilde devam etti, “Kara yolu ve multimodal taşımacılık hizmetleri ile odak pazarımız orta Avrupa. İlerleyen süreçte Doğu Avrupa ülkelerine de odaklanarak, artan iş hacimlerimiz kapsamında yatırımlarımızı sürdüreceğiz.” ifadelerini kullandı.

Müşterilerimizin Rekabet Gücünü Artırıyoruz

Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç konuşmasında, “Pace Lojistik ile yeni bir iş birliğine imza atmaktan dolayı gururluyuz. Bugün teslimatını yapmış olduğumuz Tırsan Tenteli Perdeli Multi Ride ve Rulo Taşıyıcı Tırsan Rulo T aşıyıcı treylerlerimiz, en ince ayrıntısına kadar

müşterilerimizin rekabet gücünü artırmak için dizayn edilmiş ve en kaliteli şekilde üretilmiştir. Multi Ride ve araçlarımız her türlü çekici tipinde kullanılabilir özelliğe sahiptir, bu sayede müşterimiz operasyonlarını daha esnek ve hızlı şekilde gerçekleştirerek zamandan tasarruf edebilecektir. Ayrıca, Rulo Taşıyıcı aracımız, Avrupa treyler sektöründeki en uzun rulo haznesine (9.060 mm) sahiptir ve e,f,g,i vagon tiplerine uygun tren yükleme seçenekleri ile müşterilerimize yüklemelerinde avantaj sağlamaktadır. Araç, yük emniyetinde esneklik ve güvenlik için 500’den fazla yük bağlama opsiyonu ile verimlilik artırıcı özelliklerle donatılmıştır” dedi.

Erkoç, Tırsan olarak, araçlarımızın üretiminden, satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerinde 7/24 müşterilerimizin yanındayız, Pace Lojistik’e de hem yurt içinde hem de yurt dışında kaliteli hizmetlerimizle her zaman tam destek vereceğiz. İş ortağımızla, başarılı iş

birliğimizin ileriki yıllarda daha da güçlenerek artacağına inancımız tam” açıklamalarında bulundu.