Otokar’ın, kış mevsimi öncesinde ticari araç sahiplerinin merakla beklediği kazançlı "Servis Günleri" kampanyası başlıyor. Kampanya kapsamında tüm Otokar ticari motorlu araç sahipleri 3-31 Ekim 2022 tarihleri arasında işçilik, yedek parça, periyodik bakım ve mekanik parçalarda yüzde 20 indirim fırsatından yararlanıp, araçlarını kışa hazırlayacak.

Otokar, satış sonrası hizmetleriyle kullanıcılarının yanında olmaya devam ediyor. Otokar’ın merakla beklenen "Servis Günleri" kampanyası 3 Ekim’de başlıyor. Kampanya kapsamında, Otokar marka ticari araç sahipleri bu yıl da binlerce hediye ve özel bakım indiriminin sahibi olacak. 

Türkiye genelindeki yaygın servis ağıyla kullanıcısına satış sonrasında düşük bakım giderleri ve uygun parça maliyeti sunarak ticari araç sahiplerinin yükünü her daim hafifleten Otokar'ın kazandıran "Servis Günleri" kampanyası 31 Ekim’e kadar devam edecek. Ticari araç sahipleri kampanya kapsamında işçilik, yedek parça, periyodik bakım ve mekanik parçalarda yüzde 20 indirim fırsatından yararlanacak.

Kampanya süresince periyodik bakımını Otokar Yetkili Servisleri'nde yaptıran müşterilere check-up ücretsiz olarak sunulacak. 29 gün sürecek olan Servis Günleri'nde periyodik bakıma gelen garanti sonrası araçlarda Otokar Filtre Kitleri, avantajlı fiyatlarla araç sahipleriyle buluşacak. 

Sektörde 60  yıla yakın deneyimiyle ürettiği araçları 5 kıtada 60'tan fazla ülkeye ihraç eden Otokar'ın bu yılki "Servis Günleri"nde işçilik, orijinal yedek parça, periyodik bakım ve mekanik parça değişiminde 5 bin TL ve üzeri (KDV Hariç) işlem yaptıran tüm araç sahiplerine rüzgar geçirmeyen yelek hediye edilecek.