Şaheser Grup bünyesinde yer alan Nüans Lojistik Tırsan ile iş birliğini sürdürerek filosuna  20 adet Tırsan Multi Ride ile devam etti. Firma siparişinin ilk 10 adetlik partisini teslim aldı. 

Nüans Logistics, tarfından yapılan açıklamada “Oluşturduğumuz Tırsan filosu ile her türlü yükü güvenle taşıyabiliyor, ambalajdan, çeliğe, tekstilden, inşaat malzemesine kadar tüm müşterilerimize eksiksiz ve kaliteli hizmet sunuyoruz” denildi. 

Ar-Ge yetkinliği ve üretim gücü ile taşımacılığın her sektöründeki müşterilerinin ihtiyaçlarını tam karşılayan Güvenilir lider Tırsan, Adapazarı fabrikasında teslimatlarına devam ediyor. Tırsan’ın gerçekleştirdiği teslimat törenine; Şaheser Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erdi Çapar ve Tırsan Treyler Satış Yönetici Recep Öndal Demirci katılım gösterdi.

Erdi Çapar: Tırsan ile güvenli taşımacılık sunuyoruz

Şaheser Grup Yönetim Kurulu Başkanı Erdi Çapar gerçekleştirilen teslimat töreninde yaptığı konuşmada; ‘’ Firma olarak sektöre hızlı bir giriş yaptık, hedefimiz Avrupa’nın çeşitli noktalarına karayolu taşımacılık hizmetimizi geliştirmek. Güvenli taşımacılık denilince aklımıza tek bir güvenilir üretici geldi o da lider Tırsan. Bunun içinde filomuzu Tırsan’ın araçları ile güçlendirerek, müşterilerimize ihracat ve ithalat alanında güvenli taşımacılık hizmeti sağlayabileceğiz. Tırsan araçları ile müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına doğru zamanda cevap vererek, hızlı ve sonuç odaklı alternatif çözümler sunacağız. Filomuza kattığımız Tırsan’ın verimlilik odaklı Multi Ride araçları sayesinde müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesini ve sektördeki rekabet gücümüzü sürekli artıracağız. Ayrıca, Tırsan araçları, uzun yollarda bize hem yakıt tasarrufu sağlıyor hem de sağlamlığıyla bize güven veriyor. Bundan dolayı Müşterilerimize kaliteli ve hızlı hizmet vermek için araç tercihlerinde her zaman Tırsan’ı tercih edeceğiz.” ifadelerini kullandı.