Tırsan, Adapazarı fabrikasında gerçekleştirdiği teslimat törenlerine son hız devam ediyor. Son olarak Miran Lojistik firmasına yapılan teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Miran Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gökdemir ve Tırsan Treyler Satış Temsilcisi Emin Dilovan Kınay katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Miran Lojistik ile kuruldukları günden beri çalışıyoruz. Yine bir teslimat töreninde bir arada olmaktan çok memnunuz. Bugün teslimatını yaptığımız Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus treyler de Avrupa’nın en donanımlı Ar-Ge merkezinde en ince ayrıntısına kadar geliştirilmiş ve en zorlu koşullarda 1 milyon km kadar test edilmiş en verimli araçlarımızdan biridir. Miran lojistik, çeviklikleri ve sürekli iyileştirdikleri hizmet kalitesi ile örnek bir firmadır. Daha uzun yıllar beraber ve başarılı çalışacağımıza inanıyorum” açıklamalarında bulundu. 

Teslimat töreninde açıklamalarda bulunan Miran Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Ali Gökdemir ise, “Miran Lojistik, 25 yıllık deneyime sahip bir ekip tarafından yönetilen ve müşterilerinin lojistik ihtiyaçlarına özgün, esnek ve yenilikçi çözümler sunarak sektöründe öncü  bir firma olarak yer almaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan firmamız, proje yaklaşımı ve titizlikle çalışarak en kaliteli hizmeti sunmak için gayret göstermektedir.Bu doğrultuda araç yatırımlarımızda Tırsan her zaman öncelikli  tercihimiz oldu. Filomuzda son alım ile birlikte 180 adet Tırsan aracı bulunmaktadır” dedi.

DB Schenker Arkas sokak hayvanlarının yanında DB Schenker Arkas sokak hayvanlarının yanında

Gökdemir sözlerine şu şekilde devam etti, “Firmamız kara, deniz, hava, proje ve intermodal taşımacılığı ile müşterilerine 20 yılı aşkın süredir Türkiye - İngiltere hattında kaliteli hizmet sunmaktadır. Tırsan araçları yapmış olduğumuz tüm taşımacılık modellerinin hepsinde ihtiyaçlarımızı tam olarak karşılamaktadır. Son alımını yapmış olduğumuz Tenteli Perdeli Maxima Plus araçlarının sahip olduğu yüksek iç neti sayesinde daha fazla ürün yükleme imkanına sahibiz. Treylerlerde bulunan ekstra çatı kaldırma özelliğiyle yükleme esnasında daha hızlı ve verimli operasyon yapabiliyoruz. Öte yandan Tırsan Tenteli Perdeli Maxima Plus araçlarında bulunan patentli K-Fix sistemi sayesinde yüklerimizi güvenli şekilde taşıyabiliyoruz. Tırsan ile uzun yıllara dayanan başarılı bir iş birliği içerisindeyiz, bu başarılı iş birliğinin daha uzun seneler devam edeceğine inancımız tam” ifadelerini kullandı.

Editör: Mutlu Doğan