banner201

Turkish Cargo, 95 noktaya direkt uçuş yapıyor

banner233

Başarılı iş süreçlerini dünyanın dört bir yanında sürdüren Turkish Cargo; Londra, Bükreş, Bangkok, Singapur, Beyrut ve Lahor’u direkt kargo uçağı seferi düzenlediği destinasyonlar arasına ekleyerek, direkt kargo operasyonu düzenlediği destinasyon sayısını 95’e çıkardı. Küresel taşıyıcı yeni destinasyonlar ile dünyanın en geniş direkt kargo uçuş ağına sahip hava kargo markası unvanını güçlendirdi.

banner242
Turkish Cargo, 95 noktaya direkt uçuş yapıyor
banner231

Turkish Cargo, eylül ayı itibarıyla; Londra’da bulunan ve dünyanın en işlek havalimanlarından biri olan Heathrow Havalimanı’nı (LHR), Güneydoğu Asya'nın en büyük havalimanlarından olan Suvarnabhumi (BKK) ile Singapur’un Changi Havalimanı'nı (SIN) ve Lübnan’ın tek operasyonel ticari havalimanı olan Refik Hariri Havalimanı’nı (BEY) kargo uçuş ağına ekledi. Ayrıca kış tarifesi kapsamında da Romanya’nın en işlek havalimanı olan Henri Coanda Havalimanı’nı (OTP) ve Pakistan’ın kültür merkezi Lahor’da bulunan Allama Ikbal Havaalanı’nı (LHE) kargo uçuş ağına ekleyen başarılı marka, Avrupa kıtasında 31, Ortadoğu’da 22 ve Uzakdoğu’da 16 direkt kargo uçağı destinasyona ulaşmış oldu.

banner95

Kıtaları birbirine bağlayan Turkish Cargo, ekspres taşıyıcılar hariç hava kargo markaları arasında, 95 destinasyondan oluşan dünyanın en geniş direkt kargo uçağı ağına sahip ve 25’i direkt kargo olan 361 uçaktan oluşan filosuyla global iş süreçlerini yürütmeye devam ediyor. Altyapısı, operasyonel kabiliyetleri, filosu ve alanında uzman ekipleriyle sürdürülebilir bir büyüme sağlayan ve dünyanın ilk 5 hava kargo markasından biri olmayı hedefleyen Turkish Cargo, yeni marka stratejisi ‘’Raise The Bar’’ ile sürekli değişen dünyada beklentilerin ötesine geçerek hizmet kalitesini sürdürülebilir şekilde yükseltmeye devam ediyor.

Hasan Karakurt

YORUM EKLE
banner244
SIRADAKİ HABER

banner174

banner246

banner178