banner201

IRU Tepe Yönetici 2022 Yılı Ödülleri için başvurular başladı

banner233

IRU tarafından her yıl yapılan ve sadece UND üyelerinin katıldığı IRU Tepe Yönetici Ödülleri için başvuralar başladı. Kazanan yöneticiler, profesyonelliklerini ve karayolu taşımacılığı şirketlerinin sunduğu kaliteli hizmetleri tanıtarak mesleğin ve sektörün imajını güçlendirecekleri özel bir törende, basının da katılımıyla ödülünü alacak.

IRU Tepe Yönetici 2022 Yılı Ödülleri için başvurular başladı
banner231

Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Birliği (IRU) tarafından düzenlenen “IRU Tepe Yönetici 2022 Yılı Ödülleri ” başvuruları başladı.

UND yaptığı paylaşımda ödül başvurularının nasıl yapılacağı ile glili detayları paylaştı: 

Sadece üyelerimizin katılımına açık olan bu son derece prestijli ödülü ve sağlayacağı uluslararası saygınlığı ve takdiri kazanmak için karayolu taşımacılığı sektöründe aktif olarak görev alındığının, geniş bir mesleki tecrübeye sahip olunduğunun ve yönetici olarak belirgin başarıların elde edildiğinin kanıtlanması gerekmektedir. Başarılı sektör yöneticilerine ödül getirecek örnek davranışlar arasında ilgili firma içinde ahlaki değerler, çalışma standartları gibi konularda bir dizi temel değeri hayata geçirmiş olmak, ayrıca çevrenin korunması, karayolu güvenliği ve üretkenlik alanlarında iyileşme sağlayacak yenilikçi çözümlerin bulunmuş olması gibi kazanımlar yer almalı; başvuran yöneticilerin meslektaşlarına, IRU üyesi olan derneğine karşı vefakâr tutum takınmış olması ve kendilerinin ve çalışanlarının uygun mesleki eğitimlere katılarak önemli bilgi birikimi elde etmesini sağlamış olmaları gerekmektedir.

Tüm adaylar son başvuru tarihi olan 6 Nisan 2022 tarihine kadar aşağıda yer alan hususlara dikkat ederek başvurularını UND’ye iletmelidir.

ÖNEMLİ UYARI:

banner95

Ödüle "sadece şirketin EN ÜST DÜZEY Yöneticisi" aday gösterilebilir.

Ödül kriterlerinin TAMAMINA, EKSİKSİZ şekilde uygun olunduğunu ifade eden ve adayının bu ödüle neden layık olduğunu açıklayan bir yazı Derneğimize gönderilmelidir.

Ödül aynı kişiye “sadece 1 kez” verilmektedir.

Bir firmadan sadece 1 kişi ödül alabilmektedir.


Yukarıdaki kriterler ile ilgili kanıtlayıcı belgeler arasında “Üyelik Belgeleri, Aidat Makbuzları, Üyelik Sözleşmeleri, Şirketin son faaliyet raporu, yöneticilerin ÜDY belgeleri, eğitim sertifikaları, diplomaları, TIR Karnesi kullanımlarını gösteren TOBB kaynaklı belgeler, IRU’nun etkinliklerine katılımlarıyla ilgili belgeleri elektronik ortamda yüklenmesi gerekmektedir.

Kazanan yöneticiler, profesyonelliklerini ve karayolu taşımacılığı şirketlerinin sunduğu kaliteli hizmetleri tanıtarak mesleğin ve sektörün imajını güçlendirecekleri özel bir törende, medyanın da katılımıyla ödülünü alacaktır.

Sektörümüzün en üst düzey yöneticilerini uluslararası alanda onurlandırmayı amaçladığımız bu ödüle başvurularınızı bekliyor, başarılarınızın devamını diliyoruz.

Mutlu Doğan

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner174

banner178