360 CNP Organizasyon Genel Müdürü Özlem Alkan, şu bilgileri verdi; bu yılki konferansın ana teması, "Sınırları Aşan Tedarik Zinciri ve Lojistik Çözümleri" olarak belirlendi. Konferans kapsamında sektördeki son gelişmeler, yenilikçi çözümler ve gelecek trendleri tartışılacak.

Tam gün sürecek olan konferans kapsamında, Lojistik, Tedarik Zinciri, Depolama, Yazılım gibi sistemleri iç bünyesinde ya da dış kaynak olarak kullanan ya da kullanmak isteyen 20 farklı sektörden 300 ‘ün üzerinde şirkettin üst düzey karar mekanizmaları ile katılım göstermektedir.

İhracatta yüksek lojistik maliyetler nedeniyle geri iadeler zorlaşıyor İhracatta yüksek lojistik maliyetler nedeniyle geri iadeler zorlaşıyor

UTİKAD, TEDAR, LODER, TND, DIŞ YÖNDER gibi sektör derneklerinin yanında, Nestle Türkiye, CEVA Lojistik, Koton Mağazacılık, SDZ GmbH, Siemens Türkiye, Hayat Holding, Metro- TR, Hepsijet, Diginak, Dijitalis, Horoz Lojistik, Netaxtech, DSV Türkiye, Duracell, S’aide gibi Lojistik ve Tedarik zinciri dünyasının önde gelen isimleri kariyeri ve uzmanlığıyla tanınan sektör devleri konuşmacı olarak yer alacaklar.

Editör: Mutlu Doğan