Rüzgar türbini, yüksek tonajlı trafo ürünlerinin taşınmasında kullanılan modüler araç imalatı yapan ve pendle axle teknolojisi ile öne çıkan Komodo Trailer, bugüne kadar 66 modele imza attı.  Kendinden Tahrikli (yürüyüş motorlu) ürünler başta olmak üzere, gelişen enerji piyasasının beklentileri doğrultusunda farklı tipte ve aks kombinasyonunda ürünler geliştiren Komodo Trailer, müşteri beklentileri ve ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

Komodo Trailer Yönetim Kurulu Üyesi Veysel Yücel, üretimlerinin yüzde 90’ınını ihraç ettiklerini belirterek; Almanya, Fransa, İspanya, Hollanda, İtalya gibi ülkelerde bilinirliklerini önemli ölçüde arttırdıklarını söylüyor.

Birlikten bereket doğar

Komodo Trailer Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Yayla da, treyler sektörünün ortak hedefler doğrultusunda birlikte hareket etmesinin önemli olduğunun altını çizerek, TREDER’e üye olma nedenlerini şöyle açıklıyor: “Treyler Sanayicileri Derneği’nde bulunma sebebimiz öncelikle, birlikten bereket doğar ilkesiyle, bir olmanın hem sektöre hem de firmamıza katkı sağlayacağını düşünmemiz. TREDER’in yenilikçi bakış açısının, sektöre hareket kabiliyeti kazandırdığına inanıyoruz. Bizlerden desteğini esirgemeyen TREDER Başkanı Yalçın Şentürk başta olmak üzere tüm üyelere teşekkür ederiz.”