IVECO, hafif, orta ve ağır vasıta araçlarından oluşan ürün grubunun Tanöz Nakliyat’a satışını gerçekleştirdi. 25 adedi S-Way çekici ve 15 adedi Daily olmak üzüre toplam 40 araç Iveco’nun genel merkezinde yapılan törenle IVECO Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak tarafından, Tanöz Nakliyat Sahibi Serdar Tan’a teslim edildi.

IŞINAK: IVECO İÇİN ÖZEL BİR MÜŞTERİ

Hakkı Işınak törende yaptığı konuşmada, Tanöz Nakliyat’ın kendileri için çok önemli işortağı olduğuna vurgu yaparak, her ürün grubundan araç satışı yaptıklarını ve bunları bakım onarım kontratıyla sunduklarını söyledi. “Tanöz bu işbirliğimiz ile size güveniyoruz mesajı verdi” diyen Işınak, Iveco olarak işbirliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. 

TAN: İŞBİRLİĞİMİZ SÜRECEK

Tanöz Nakliyat Sahibi Serdar Tan da yaptığı konuşmada, uzun zamandır süren işbirliklerine vurgu yaptı. Iveco’nun her konuda yanlarında olduğunu ve bir aile gibi olduklarını söyleyen Tan, “Karşılıklı işbirliğimiz bu tempo ile devam ederse başka bir marka ile çalışmak istemiyoruz” açıklamasını yaptı. 

HER İŞİNİ IVECO İLE ÇÖZECEK

Tan, ayrıca Iveco’dan maden işleri içir  T-Way araç talebi olduğunu da teslimat esnasında açıkladı. S-Way çekicileri uluslararası taşımacılık operasyonlarında kullanan firma, Daily ile yurtiçi ve dağıtım hizmetleri sunacak. T-Way off-road araçları da bünyesine katacak olan Tanöz Nakliyat böylece bütün işlerini Iveco ürün grubuyla çözecek.