Horoz Lojistik'te önemli bir atama gerçekleşti. Uluslararası Karayolu Taşımacılığı Grup Başkanlığı görevinine 23 yılllık sektör tecrübesi bulunan Tolga Palabıyık getirildi.

Tolga Palabıyık; 1997 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünde lisans öğrenimini tamamladıktan sonra 23 yıllık kariyer hayatını lojistik sektöründe önemli pozisyonlarda görev alarak sürdürdü.

1 Kasım itibarıyla Horoz Lojistik’teki yeni görevine başlayan Palabıyık, Uluslararası Karayolu Taşımacılığı ve şirketin hizmet ağı ile ilgili yaptığı açıklamada; 

“Uluslararası Karayolu Taşımacılığı hizmetimiz ile Türkiye ile Avrupa, İskandinavya, Baltıklar, Yakın ve Orta Doğu ile Kuzey Afrika ülkeleri arasında karayolu köprüleri kuruyoruz.

Bazı coğrafyalarda hizmetlerimizi kendi şubelerimiz üzerinden sunarken, birçok ülkede, o ülkenin önde gelen lojistik hizmet sağlayıcıları ile kurduğumuz acentelik ilişkileri ile, dünyanın önde gelen yüzlerce markasına, yüzlerce farklı şehirde, yerinde hizmet sağlamanın gururunu yaşıyoruz.” dedi.