Iveco, Gaziantep Yetkili Satıcısı Üstün İş Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen 110 adet S-Way’i Eyüp Lojistik’e teslim etti.

Swissotel’de yapılan teslimat törenine Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık, Iveco Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak ve Iveco Gaziantep Yetkili Satıcısı Üstün İş Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Zengin katıldı.

AkzoNobel Kemipol, ticari araçlara özel tamir boyaları ile filoları yeniliyor AkzoNobel Kemipol, ticari araçlara özel tamir boyaları ile filoları yeniliyor

Iveco Türkiye Genel Müdürü Hakkı Işınak teslimat töreninde yaptığı konuşmada, Eyüp Lojistik’e yapılan teslimatın kendilerini için çok önemli olduğunu belirterek, yapılan teslimatı bir dönüm noktası olarak nitelendirdi. Işınak, “Eyüp Beyin fikirleri bize vizyon katıyor” dedi.

Eyüp Lojistik ile yaptıkları iş birliğinin pozitif eteklerini görmeye başladıklarını aktaran Işınak, bölge nakliyecilerinden talepler gelmeye başladığını belirtti. Işınak, Iveco olarak bölgede pazar paylarını artıracaklarını kaydetti.  

 Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık da Iveco tercihlerinin nedenlerini aktardı. Ucuz olduğu için araç yatırımı yapılıyor algısını değiştirmek istediğini belirten Bartık, “Hiçbir zaman ucuz olduğu için araç almadım. Araç alırken bazı parametrelerimiz vardır. 3 noktaya dikkat ederiz; satın alma maliyeti, işletme maliyeti ve ikinci el değeri” dedi. Bartık, daha önce de filolarına Iveco kattıklarını, Iveco’nun bütün kriterlerde üstün çıktığını belirtti.