DAF Yönetim Kurulu üyesi Bart Bosmans'ın, 1 Eylül 2023 tarihinde emekli olacak olan Richard Zink'in görevini devralarak Pazarlama ve Satış Direktörü olarak görev yapacağı duyuduldu. 

DAF'ta 19 yıldır çalışan Bart Bosmans, Operasyon, Kalite ve Kamyon Satışı pozisyonlarında devam etti. Görev aldığı kilit pozisyonlar arasında PACCAR Financial Europe Operasyon Direktörlüğü, Avrupa Satış Direktörlüğü ve Sainte-Thérèse, Kanada'daki PACCAR kamyon fabrikasının Fabrika Müdürlüğü yer alıyor. 

Bart Bosmans'ın, Leuven Üniversitesi'nden ve Gent Vlerick Business School'dan (MBA) olmak üzere iki yüksek lisans derecesi bulunuyor.

Richard Zink ise 24 yıllık DAF kariyerinin ardından emekli olacak. DAF markasının Avrupa'da ve ötesinde daha da güçlenmesinde ve 2022'de DAF’ın yüzde 17,3'lük rekor bir AB Ağır Vasıta Pazar Payı elde etmesinde büyük etkisi oldu. Richard Zink, Aralık 2005'te Westerlo, Belçika'daki DAF Kabin ve Aks Fabrikası'nın Genel Müdürü olarak atanmadan önce lojistik alanında çeşitli pozisyonlarda görev aldı. Richard Zink, 2010 yılının Mart ayında Operasyon Direktörü ve Yönetim Kurulu Üyeliğine terfi etti. Zink 2015'ten beri DAF Pazarlama ve Satış Direktörü olarak görev yapıyordu.