Çekya NEVA Group, Malaga'daki (İspanya) DAF Uluslararası Bayi Toplantısında her alandaki mükemmel müşteri deneyimi sayesinde "International DAF Dealer of the Year 2024" seçildi. Pazarlama ve Satış Müdürü ve DAF Trucks Yönetim Kurulu üyesi Bart Bosmans, "NEVA Group mükemmeliyete olan sarsılmaz bağlılığı sayesinde, 2024 ödülünü hak etti" dedi. 

DAF, her yıl Ocak ayında en iyi performans gösteren bayilerini ödüllendiriyor. Mükemmel müşteri memnuniyeti, olağanüstü iş performansı ve olağanüstü (satış sonrası) satış başarıları elde eden bayilere ödüller veriliyor. Ödül alan bayiler  "International Dealer of the Year- “Uluslararası Yılın Bayisi” unvanının da sahibi oluyor. 

Eren iyi bayi ödülü Çekya NEVA Group’a verildi


Çekya'nın Nýřany şehrinde bulunan NEVA Group, sürekli olarak personel eğitimine yatırım yapıyor, iş büyümesi için güçlü bir hırs sergiliyor ve müşteri deneyimini sürekli geliştirmeye kendini adamış durumda. Pazarlama ve Satış Müdürü Bart Bosmans, Bayi Ödülü seremonisinde, yaptığı konuşmada bu yılın International DAF Dealer of the Year unvanlı bayisi, müşterileri için en iyi iş ortağı olduğunu kanıtladı. Müşteri memnuniyetine olan olağanüstü bağlılığı ile NEVA Group sürekli olarak mükemmel sonuçlar ortaya çıkarıyor. NEVA Group, mükemmel satış tavsiyeleri, uzun çalışma saatleri sunarak ve atölyelerinde etkileyici bir "İlk Seferde Doğru" puanı elde ederek öne çıktı. Şaşırtıcı olmayan bir şekilde NEVA Group'un pazar payı ulusal ortalamanın önemli ölçüde üzerinde.” diye konuştu. 

PACCAR Parts ve PACCAR Financial ödülleri
"International PACCAR Parts Dealer of the Year" unvanını DAF Bayisi TH Trucks Romania kazandı. Bu bayi, 11 konum ve TRP mağazaları ile ulusal açıdan geniş bir kapsama sahip. PACCAR Parts Europe Genel Müdürü Dick Leek şunları söyledi: "Atölyelerinde kaliteli hizmet sunmanın yanı sıra bu bayi, iyi eğitimli 12 dış parça satış elemanıyla güçlü bir parça perakende odağına sahiptir. TH Trucks Romania, PACCAR Parts Fleet Services ve eCommerce gibi programları kullanarak pazar alanını genişletti."

PACCAR Financial Europe Genel Müdürü Gerrit-Jan Bas, İtalya'nın güneyindeki İtalyan DAF bayisi Delcom'u hedeflerini önemli ölçüde aştığı için "International PACCAR Financial Dealer of the Year" olarak seçildiğini açıkladı.  Bas: "Delcom, PACCAR Financial'ın mükemmel ürün ve hizmetlerinin Delcom'un kararlılığı ile birleştiğinde; müşterilerimizin DAF Kamyonları satın almalarının yanı sıra verimliliklerini ve karlılıklarını optimize etmelerini nasıl desteklediğini mükemmel bir şekilde göstermektedir." dedi. 

International DAF Service Dealer of the Year
DAF ayrıca en iyi performans gösteren satış sonrası ve servis bayisini de takdir etti. Bu unvan Polonya'daki ESA Trucks'a (Godzieszów, Ilowa, Poznan, Swiecko, Konin, Ostrow ve Zielona) verildi. DAF Trucks Satış Sonrası Müdürü Twan Winters: "ESA yeni bir servis noktasına yatırım yaptı ve tüm teknisyenlerini ve servis danışmanlarını kapsamlı bir şekilde eğitti. Ancak hepsinden önemlisi, ESA'nın atölyeleri en yüksek müşteri memnuniyeti için neredeyse yüzde 100 ilk seferde doğru puan aldı." dedi. 

Gold ve Silver Award
Geleneksel olarak DAF, aynı zamanda mükemmel performansları için birçok bayiyi Gold Award veya Silver Award ile ödüllendirdi. Bu ödülü alın bayiler şöyle;

Gold Award:
Van Tilburg-Bastianen Groep (Hollanda), ESA Group (Danimarka), DESK Holding/EBB (Almanya) ve Chassis Cab (Birleşik Krallık). 

Silver Award:
Ford & Slater (Birleşik Krallık), Groupe Lefevre (Fransa), Tschann Nutzfahrzeuge (Avusturya) Loven Eschweiler (Almanya), Garage H. Aerts (Belçika), Whole and Retailer (İspanya) Officina Veicoli Industriali Piacenza (İtalya) ve Ciron (Fransa).