Toplam 8 bin metrekareden oluşan Bursa Ağır Vasıta, Mersin’de yeni DAF Bayisi’nin açılışını gerçekleştirdi. Liman bölgesinde yer alan tesisin açılışı bölge nakliyecilerinin yoğum katılımıyla gerçekleşti. Açılışa Bursa Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Başkanı Lokman Koçaslan, Bursa Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Üyesi Muhsin Koçaslan, Bursa Ağır Vasıta Yönetim Kurulu Üyesi Yakup Koçaslan, Bursa Ağır Vasıta Genel Müdürü Ahmet Uğur, DAF Türkiye Genel Müdürü Gregor Van Der Mark ve DAF Satış Direktörü Mert Ersoylu ile Bursa Ağır Vasıta çalışanları katıldı.

GÜÇLÜ ŞEHRİMİZE GÜÇ KATMAYA GELDİK

Muhsin Koçaslan açılışta yaptığı konuşmada, sürekli öğrenen, gelişen, çevik, takım ruhuna uygun ve müşterilerinin bugünü için değil geleceği için de çalışan bir ekip olduklarını belirterek, “Paydaşlarımızın sorunlarını çözmeye, onların yüklerini hafifletmeye çalışıyoruz. Mersin, Akdeniz’e kıyısı olan, limanı ile ön plana çıkan bir şehir. Güçlü şehrimize güç katmaya geldik. Yapmış olduğumuz yatırım lafla değil DAF ile ödenecek” dedi.

DAF Trucks Türkiye Satış Direktörü Mert Ersoylu da yaptığı konuşmada, tesisin 9 aylık çalışma sonucunda hayata geçtiğini belirterek,   “Çok üst kalite araçları üstün servis ağıyla sunuyoruz.  Bu servis size DAF’ı seçmekte ne kadar haklı olduğunuzu gösterecektir” dedi. 

Mersin Bursa Ağır Vasıta ilk satışını Gaziantepli Şahin Nakliyat'a gerçekleştirdi.