TGL TET Global Lojistik CEO’su Cemil Can Yalçın, sektörde aktif görev alan, geniş bir mesleki tecrübeye sahip olduğunu ve yönetici olarak belirgin başarıları olduğunu kanıtlayanlara verilen IRU Tepe Yöneticisi ödülünü kazandı. 

Karayolu taşımacılığında mesleki bilgilerin arttırılmasını ve sektörün profesyonelleşmesini amaçlayan IRU Tepe Yöneticisi ödülleri gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu. Bu yıl 15 yönetici ödül almaya hak kazanırken ödüller 15’incisi düzenlenen Logitrans Fuarı’nda takdim edildi. 

Ülkemizde; tank konteyner taşıma, depolama ve yıkama hizmetlerini aynı çatı altında sunabilen tek firma olan TGL TET Global Lojistik’in CEO’su Cemil Can Yalçın, ödül alan yöneticiler arasında yer aldı.

Yalçın, aldığı ödülle ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Türkiye’de ve dünyada lojistik sektörünün sürdürülebilir gelişimi için mesleki tecrübe çok önemlidir. Lojistik sektörü hızla değişen ve tüm diğer sektörler ile dirsek teması içinde bulunan bir alan. Dolayısı ile sektör yöneticilerinin geniş bir bilgi birikimine sahip olması ve kendini geliştirmesi de aynı derece önem arz ediyor. IRU Tepe Yöneticisi ödülü bu anlamda oldukça değerli. Bu ödülü almak benim ve şirketimin gelecek vizyonunu ortaya koyuyor” dedi.

TruckStore, Ares Lojistik’e 15 adet Actros teslim etti TruckStore, Ares Lojistik’e 15 adet Actros teslim etti

Yalçın, ödülünü UND Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Yayman’dan aldı.