7 Aralık 2022 tarihinde Rahmi Koç Müzesi’nde düzenlenen araç teslimat töreninde Ford Trucks Genel Müdür Yardımcısı Serhan Turfan, Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören, Çelikler Holding Genel Müdürü Halil Ersoy hazır bulundu.

Törende Ford Trucks yönetimi tarafından teşekkür plaketi takdim edilen Çelikler Holding Genel Müdürü Halil Ersoy, “Araç filomuzu yeni nesil modellerle yenileyerek hem operasyonel hem de çevresel performansımızı geliştirmeyi hedefliyoruz. Zorlu inşaat sahalarında ve güç koşullarda verimli operasyonlar yürütmek bizim için çok önemli. Ford Trucks araçlar şirketimizin de çalışanlarımızın da büyük beğenisini kazandı. Yeni geliştireceğimiz projelerde de iş birliği için Ford Trucks’ı tercih etmeye devam edeceğiz” dedi.

Törende konuşan Ford Trucks Türkiye Direktörü Burak Hoşgören ise, “Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarından biri olan Çelikler Holding’in filosuna katılmak üzere 110 adet Ford Trucks aracımızı teslim etmekten mutluyuz. Bizim için iş ortaklarımızla birlikte değer yarattığımız uzun vadeli iş birlikleri geliştirmek çok değerli. Ford Trucks olarak öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin operasyonlarına verimlilik ve katkı sağlamak. Yüksek performanslı motoru, manevra kabiliyetleri ve ileri teknolojik donanımlarıyla kendini zorlu sahalarda kanıtlamış araçlarımıza çok güveniyoruz. Ülkemizdeki ticari araç ekosistemini paydaşlarımızla birlikte büyütmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.