Borusan Grup şirketlerinden Borusan Cat, yeni makine satın alımlara birlikte yaptırılan Müşteri Değer Anlaşmaları (MDA) için Yakıt Garantisi programı oluşturdu. Program kapsamında, MDA içeriğinde belirtilen miktardan daha fazla yakıt tüketildiğinde, fazla tüketim bedeli kadar orijinal Cat yedek parçanın geri ödemesi Borusan Cat tarafından karşılanıyor. Borusan Cat yeni kampanyası ile iş sahalarında maliyetlerin yüzde 30’unu oluşturan yakıt gideri konusunda müşterilerine benzersiz bir fırsat sunuyor. Borusan Cat’in tasarruf sağlayan kampanyası 2022 yıl sonuna kadar sürecek.

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” anlayışı ile Türkiye'nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da faaliyetlerini yürüten Borusan Cat, sunduğu hizmet ve çözümlerle müşterilerinin fark yaratmasına katkı sağlamaya devam ediyor.

Borusan Cat’in 2022 yıl sonuna kadar sürecek kampanyası kapsamında oluşturulan Yakıt Garantisi programına katılmak için yeni makine satın alımının gerçekleştirilmesi ve makinenin Müşteri Değer Anlaşmaları (MDA) kapsamına alınması gerekiyor. Program, iş sahalarında öngörülmeyen durumların yaşanması ihtimaline karşı MDA kapsamına esneklik kazandırıyor. 

İş makinesinin kullanımıyla birlikte MDA içeriğinde belirtilen miktardan daha fazla yakıt tüketildiğinde, fazla tüketim bedeli kadar orijinal Cat yedek parçanın geri ödemesi Borusan Cat tarafından karşılanıyor. Borusan Cat yeni kampanyası ile iş sahalarında istenmeyen sürprizlere yer vermiyor, maliyetlerin yüzde 30’unu oluşturan yakıt gideri konusunda müşterilerine benzersiz bir fırsat sunuyor.

Borusan Cat Yakıt Garantisi programını içeren kampanya D6 – D7 – D8, 352 – 374- 395, 313 GC – 320 GC – 320 – 330 GC -330 – 336 GC – 336 – 345 GC – 350, 950 GC – 966 GC – 966 – 980 ve 140 GC – 150 ürün modellerini kapsıyor. 

Borusan Cat müşterileri MDA’lar ile kazanıyor! 

 

Müşterilerine uçtan uca çözümler sunan Borusan Cat’in çok avantajı MDA’ları ile Borusan Cat müşterileri esnek bakım anlaşmalarından yararlanabiliyor. İhtiyaçlarına ve isteklerine göre şekillenen MDA’lar ile ekspertiz, orijinal Cat filtre ve SOS (düzenli yağ analizi) gibi bakımlara ve daha fazlasına ulaşıyor, iş makinelerinin ömrüne ömür katıyor.