BATI Innovative Logistics, ISOtank taşımacılığı alanında sıra dışı bir yaklaşım benimseyerek sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Şirketin ISOtank Taşımacılığı Direktörü, İstek Akbulut, ISOtank taşımacılığını dönüştürmeyi ve müşterilerine daha güvenli ve verimli seçenekler sunmayı hedeflediklerini, ISOtank alanına dair yeni yaklaşımlarını açıklıyor.

30 yılı aşkın süredir kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti odağında hizmet veren BATI Innovative Logistics son yıllarda yaptığı yatırımlar, açtığı yeni ofislerle büyüme ve gelişme konusunda önemli bir ivme yakaladı. Sektör gelişmelerini yakından takip eden, adımlarını bu doğrultuda stratejik bir şekilde atan BATI Innovative Logistics ISOtank alanında da önemli hizmetler sunuyor. BATI Innovative Logistics ISOtank Direktörü İstek Akbulut liderliğinde hizmet veren ekip müşterilerine daha güvenli ve verimli seçenekler sunmayı hedeflediklerini, Isotank alanına dair yeni yaklaşımlarının altını çiziyor. 

İhracatta yüksek lojistik maliyetler nedeniyle geri iadeler zorlaşıyor İhracatta yüksek lojistik maliyetler nedeniyle geri iadeler zorlaşıyor

Teknoloji ve Veri Analitiği ile Güvenlik ve Verimlilik

ISOtank Taşımacılığı Direktörü İstek Akbulut, "Teknoloji, operasyonlarımızın temel bir parçasıdır. Akıllı izleme sistemleri, veri analitiği ve dijital güvenlik önlemleri, taşıma işlemlerimizi daha güvenli ve verimli hale getiriyor. Müşterilerimize güvende oldukları ve ürünlerinin doğru bir şekilde taşındığı konusunda tam bir güvence sunuyoruz" dedi.

Müşteri Odaklılık ve İnovasyon

ISOtank Taşımacılığı Direktörü İstek Akbulut, "Müşteri memnuniyeti, işimizin merkezindedir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına daha iyi yanıt verebilmek için sürekli olarak inovasyon yapmaya devam ediyoruz. Her müşterinin benzersiz gereksinimlerini anlayarak, özelleştirilmiş çözümler sunuyoruz" dedi.

BATI Innovative Logistics, ISOtank taşımacılığında öncü bir rol oynamaya devam ediyor ve bu sektördeki müşterilerine güvenilir ve yenilikçi çözümler sunma taahhüdünü sürdürüyor.

Editör: Mutlu Doğan