inDrive.Nakliyat, şu anda Pakistan, Hindistan, Brezilya, Meksika, Kazakistan gibi çok sayıda ülkede onbinlerce kişi tarafından kullanılıyor.

inDrive.Nakliyat Türkiye İş Geliştirme Müdürü Artem Selian yaptığı açıklamada, “inDrive.Nakliyat ile kullanıcılarımız, yemek siparişi vermek kadar kolay bir şekilde taşıyıcı bulabiliyor. Hizmetin en ayırt edici özelliği olan kendi fiyatlarını belirleme sayesinde tüm müşterilerimize en uygun ve en adil navlun seçeneklerini sunuyoruz” dedi.

Sevkiyat zamanı, alış ve varış yerinin seçilebildiği özellikte ayrıca yük durumuna göre araç tercihi de yapılabiliyor. Yükün türüne bağlı olarak minivan, orta boy kamyonet ve hafif kamyon olmak üzere üç tip araç seçilebiliyor. inDrive.Nakliyat, mevcut araç listesini genişleterek büyümeyi hedefliyor. Müşteriler, anlaşılan fiyatın haricinde herhangi bir ek masraf ödemez ve ücretsiz iptal hakkına sahiptir. Hizmetteki tüm sürücüler ve belgeleri, gönderinin tam güvenliğini sağlamak için dikkatlice doğrulanır. Kullanıcı, taşıyıcıyı fiyat, teslimat zamanına ve sürücünün derecelendirmesine göre seçebilir. Ayrıca android cihaz kullanıcıları, kargonun doğru yolda olduğundan emin olmak için teslimatı gerçek zamanlı olarak da takip edebilir.

Hizmet ücreti yok 

Artem Selian, "Türkiye'de yaşanan depremlerin ardından inDrive.Nakliyat, deprem bölgelerine insani yardımların ulaştırılması için destek verdi. Felaketin sonuçlarını dikkate alarak, sürücülerden alınan hizmet ücretini 2023'ün sonuna kadar kaldırmaya karar verdik” dedi.