Orta ve ağır hizmet ticari araçlar için konvensiyonel ve elektrikli araç tahrik çözümlerinin önde gelen tasarımcısı ve üreticisi Allison Transmission, IAA Transportation 2022'de Allison eGen Power® ürün gamındaki en yeni elektrikli aksını tanıtacak. (20 - 25 Eylül, Hannover, Almanya, Salon H12, Stand D44).

OEM'lerin araç geliştirme programlarını hızlandırmalarına yardımcı olan eGen Power, mevcut birçok şasiyle uyumlu bir çözüm. Optimum verimlilik ve performans için tam entegre elektrik motorlarına, iki vitesli şanzımana, entegre yağ soğutucusuna ve pompalara sahip. 454 kilovatlık kesintisiz güç ve 652 kilovatlık maksimum güç sunan çift motorlu eGen Power 100D modeli, piyasadaki en güçlü elektrikli aks çözümlerinden biri oluyor.

Allison, 100D'nin Avrupa ve Asya Pasifik pazarları için özel olarak tasarlanan 13 tonluk modeli eGen Power 130D ile birçok orta ve ağır hizmet uygulaması için ideal olan 10,4 tonluk eGen Power 100S modelini de sunuyor. Elektrikli tahrik ürünleri portföyünü sürekli olarak genişleten Allison, IAA'da yeni tam entegre eGen Power e-Aksını tanıtmaya hazırlanıyor.

IAA 2022'de Allison standının ziyaretçileri, her bir ürünün harici ve dahili bileşenlerini 360° görebilecekleri interaktif bir artırılmış gerçeklik deneyimi ile eGen Power e-Aksları ve Allison’ın tam otomatik şanzımanlarını inceleyebilecek. Ayrıca Allison, fuarda sıfır emisyonlu eGen Flex elektrikli hibrit çözümü de sergileyecek. Allison’ın teknik uzmanları, tüm ürün ve teknolojiler hakkında bilgi vermek ve elektrifikasyona geçişi görüşmek üzere stantta hazır bulunacak.