Döşoğlu “Genişleyen satıcı ağımızın ihtiyaçlarını ve değişen müşteri davranışlarına yönelik hizmet anlayışımızı yenilikçi çözümler ve dijital transformasyon kriterleri kapsamında geliştirmeye ve büyütmeye devam edeceğiz.” dedi.

İstanbul Üniversitesi İngilizce Ekonomi Bölümü mezunu olan ve çalışma hayatına Garanti Bankası’nda müfettiş yardımcısı olarak başlayan Volkan Döşoğlu, takip eden süreçte; Garanti Ödeme Sistemleri, Fortis Bank, TEB Finansman ve ALJ Finans’ta risk yönetimi, tahsilat ve müşteri hizmetleri yönetimi, karar destek sistemleri, risk analitiği ve modelleme, krediler, operasyon ve bilgi teknolojileri yönetimi gibi alanlarda birçok değerli projeye imza attı.

Volkan Döşoğlu, uzun yıllara dayanan bankacılık ve finans sektörü tecrübesi ve 2020 yılının başından beri ALJ Uluslararası Operasyonlar çatısı altında MENA Bölgesi’nde yürüttüğü Finansal Hizmetler üst düzey yöneticiliği nezdindeki deneyimleriyle ALJ Finans’ın dönüşüm yolculuğuna liderlik ediyor olacak. İngilizce bilen Döşoğlu, evli ve iki çocuk babası.