Türkiye’nin güvenilir lider Tırsan, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiği en geniş ürün gamıyla lojistik firmalarının ilk tercihi olmaya devam ediyor. Tırsan'ın Adapazarı fabrikasında gerçekleştirilen teslimat törenine; Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Pace Lojistik Kurucu Ortağı Onur Talay, Pace Lojistik Kurucu Ortağı Berkcan Danış ve Tırsan Treyler Satış Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katılım gösterdi.

Teslimat töreninde açıklamada bulunan Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, “Tırsan Ar-Ge merkezimizde müşterilerimiz için ve müşterilerimiz ile birlikte ihtiyaçlarınızı tam karşılayacak en son teknoloji ürünleri geliştiriyor ve sektöre yön veriyoruz. Müşteri memnuniyeti, bu işe başladığımız ilk günden bu yana her zaman önceliğimiz oldu. Biliyoruz ki müşterilerimiz bizim ürünlerimiz ile geleceği tasarlayacak, rekabet gücünü artıracak ve değer kazanacak. Sektörün yeni ve güçlü oyuncularından biri olan iş ortağımız Pace Lojistik’e bugün araç teslimatı gerçekleştirmekten dolayı gururluyuz. Pace Lojistik ile iş birliğimizin uzun yıllar devam edeceğine inanıyorum” açıklamalarında bulundu. 

Sektör Lideri Tırsan Her Zaman ve Her Koşulda Yanımızda

Teslimat töreninde Pace Lojistik’in faaliyetleri hakkında da bilgi veren Pace Lojistik Kurucu Ortağı Onur Talay, “Müşterilerimize, otomotiv, tekstil, makine, FMCG, gıda, kimya-petrokimya ve elektronik alanında hizmetler sunuyoruz. Sektör lideri Tırsan’ı öncelikle tercih etme nedenimiz, her zaman ve her koşulda yanımızda olmasıdır. Bunun yanı sıra, Tırsan ürünlerinin güvenilirliği ve sağlamlığı, yıllara dayanan tecrübesi, grup şirketlerimizin duyduğu memnuniyet, şeffaf iletişim ve hızlı geri bildirim de bulunmaları da bizim için diğer önemli bir tercih sebebidir” dedi.