Teknoloji ve lojistik sektöründe fark yaratan Xinerji ve TLE Yazılım, İletişimde bulundukları her birey, ister müşteri ister potansiyel iş ortağı olsun, şirketlerin TEMA Vakfı aracılığıyla gerçekleştirdiği fidan bağışlarıyla doğaya değer katıyor.

Bu etkileşimler, iş yapma biçimlerinin ötesinde, toplumun çevresel bilincini ve doğayla olan bağını pekiştiriyor. Xinerji ve TLE Yazılım, bir telefon görüşmesi, bir e-posta alışverişi ya da bir toplantı gibi sıradan iş etkileşimlerinin, bir fidanın toprağa düşmesine vesile olabileceğine inanıyor. Böylelikle her etkileşim, doğanın iyileşmesine ve dünyamızın sürdürülebilir geleceğine doğrudan bir katkı sağlıyor.

ZF ve Foxconn binek araçlar için ortak şasi üretecek ZF ve Foxconn binek araçlar için ortak şasi üretecek

Firmalar, iletişimleri sayesinde doğaya eklenen her bir fidan için, katkıda bulunan her bireye içten bir teşekkür sunuyor. İş dünyasının sosyal sorumluluk anlayışını somut eylemlerle ifade ederken, sürdürülebilir gelişimin sadece iş anlaşmalarıyla sınırlı olmadığını gösteriyorlar.

Xinerji ve TLE Yazılım'ın bu çabası, sadece bir etkileşimin bile nasıl olumlu bir değişime yol açabileceğinin kanıtı olarak öne çıkıyor. Her konuşma, her toplantı, her e-posta; küçük bir tohum olarak toprakla buluşuyor ve gelecek nesillere soluk alabilecekleri bir dünya bırakma amacını taşıyor. Bu anlamlı iletişim, şirketlerin TEMA Vakfı iş birliğiyle, hem iş ağlarını hem de doğal hayatı zenginleştirme yolundaki kararlı adımlarını yansıtıyor.

Editör: Mutlu Doğan