Tırsan yine sınırları aştı

50’den fazla ülkeye Kässbohrer markasıyla ihracat gerçekleştiren Türkiye’nin lider treyler üretici Tırsan, 11-13 Nisan tarihleri arasında Letonya’nın Riga kentinde gerçekleştirilen Transport Engineering 2014 fuarında Kässbohrer’in Letonya ve Litvanya bayisi olan SIA VVLine tarafından temsil edildi. Kipsala Uluslararası Fuar Merkezinde yapılan organizasyonda Kässbohrer Uzayabilir 3 Dingilli Low-bed K.SLA 3 ve Kässbohrer Maksima+ Perdeli K.SCS X+ sergilendi.

Tırsan yine sınırları aştı
banner95

 SIA VV Line’ın Kässbohrer standı ağırlıklı olarak Letonya, Estonya, Litvanya, Polonya, Norveç, Rusya ve Beyaz Rusya’dan gelen lojistik sektörü müşterileri tarafından ziyaret edildi. Farklı sektörlerin taşımacılık ihtiyaçlarını karşılayan ve her yol koşulunda verimlilik ve güvenliği maksimum seviyede sağlayan Kässbohrer Perdeli aracı fuarda müşterilerin ilgi odağı oldu. Kässbohrer’in 3, 4 ve 5 dingilli olarak sunabildiği uzayabilir low-bed grubunu temsil eden K.SLA 3 ise, ağır yük taşımacılığında sunduğu yüksek manevra kabiliyeti ve operasyonel kolaylıklar ile tercih edildi.

Transport Engineering 2014 fuarı Baltık ülkelerinde otomotiv sektörü ile ilgili en büyük fuardır. Fuar binek araçlar, yedek parça-servis hizmetleri ve ticari araçlar olmak üzere üç ana bölümden oluşmaktadır. 200’den fazla firmanın ürünlerini tanıttığı organizasyonu 32.000 kişi ziyaret etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71