banner126

Tırsan ve Eyüp Lojistik’ten bir ilk, dev anlaşma online duyuruldu

Türk treyler sektörünün öncüsü Tırsan, yine bir ilki başlatarak ülkemizde ilk online teslimat törenine imza attı. Webinar yöntemiyle yapılan toplantıda, Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu ve Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık 165 adetlik araç alımı yaptıklarını duyurdular. Eyüp Bartık yıl sonuna kadar 85 adetlik bir alım daha yapacaklarını ve toplam adedin 250’ye ulaşacağını söyledi.

banner132
Tırsan ve Eyüp Lojistik’ten bir ilk, dev anlaşma online duyuruldu
banner95

Türkiye’de ilk kez bir teslimat Tırsan ve Eyüp Lojistik işbirliği ile webinar yönetimiyle yapıldı. 28 Mayıs’taki teslimat törenine Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık ve Tırsan Satış ve Bayi Yönetimi Koordinatörü Ertuğrul Erkoç katıldı.

Tırsan Treyler Yönetim Kurulu Başkanı Çetin Nuhoğlu, Eyüp Lojistik’in bölgesinin gurur kaynağı bir firma olduğunu belirterek bugüne kadar 765 adetlik bir işbirliklerinin olduğunu söyledi.

Güçlü lojistik firmalarının bulunduğu bölgelerin ülkenin dış ticaretine olan katkısını artırdığını aktaran  Nuhoğlu, Eyüp Lojistik’in sağladığı başarıya vurgu yaptı. Nuhoğlu, “Gaziantep gibi deniz ve trenin hakim olduğu bir bölgede karayoluyla rekabet edebilmeniz için çok verimli olmanız gerekiyor. Bunu Eyüp Başkan çok iyi yaptı ve büyümeye devam etti. Bölge ticaretinde söz sahibi oldu. Bizim değerimiz bunlardır. Lojistik sektörünün gücü bireysel başarılarının toplamından çıkıyor ama sağlanan fayda bu toplamdan çok daha fazlası oluyor” dedi.

Eyüp Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Bartık da yaptığı konuşmada, araç alımı için yıl başında planlama yaptıklarını ancak yaşanan salgın nedeniyle bir süre aksama yaşandığını belirterek “Ancak biz ülkemize güveniyoruz ve bu yüzden yatırımızı yaptık” dedi.

Tırsan ile 1995 yılından bu yana çalıştıklarını ve 765 adetlik araç alımı yaptıklarını aktaran Bartık, Tırsan’a büyük bir güven duyduklarını söyledi. “Filomuzda Tırsan’dan başa treyler yok” diyen Bartık, Tırsan’ın sunduğu işletim, kullanım ve ikinci avantajlarının sağladığı faydaları anlattı. Tırsan'ın ikinci el değeri için “Havaya atsanız yere düşmüyor” diyen Bartık, Tırsan ürünlerinin hizmet verdikleri müşteriler için de kendilerine avantaj sağladığını anlattı.

Güncelleme Tarihi: 28 Mayıs 2020, 23:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muzaffer tatar
Muzaffer tatar - 1 ay Önce

Allah eksikliğini vermesin çetineyim başımızdan ve hayırlı uğurlu olsun

SIRADAKİ HABER