banner126

Sözüm Madencilik bir kez daha Volvo Trucks'ı seçti

Yapı kimyasalları ve alçı üreticilerine hammadde sağlayan Sözüm Madencilik, filosuna Volvo Turkcs FH serisi 1 adet aracı dahil etti. Bu alımla birlikte firmanın filosundaki toplam araç sayısı 4’e ulaştı.

banner179
Sözüm Madencilik bir kez daha Volvo Trucks'ı seçti
banner95
Ağır yük taşımacılığında dayanıklı gövdesi, yakıt maliyeti avantajı ve sahip olduğu güvenli sürüş teknolojisiyle öne çıkan FH serisi aracın teslimat töreninde Sözüm Madencilik'ten Recep Özen yer aldı. Volvo Trucks adına ise teslimat sırasında Satış Direktörü Faruk Aydın hazır bulundu.
 
Çalıştıkları sektörün araçlar için oldukça yıpratıcı olduğunu belirten Recep Özen, “Son olarak iki yıl önce kullandığımız FH serisi araçtan sağlam yapısı, yakıt ekonomisinde sunduğu avantajı, güvenli ve konforlu sürüş özellikleri ile oldukça memnun kaldık. Burada Koçaslanlar'ın servis hizmetinden duyduğumuz memnuniyeti de belirtmeden geçemeyeceğim. Tercihimizi tekrar Volvo Trucks'tan yana kullandığımız için oldukça mutluyuz“ dedi.
 
Volvo Trucks adına konuşan Faruk Aydın ise, “Sözüm Nakliyat Eskişehir'de Sivrihisar'daki çalışma sahalarında aktif bir endüstri için hammadde sağlayan önemli bir firma. Volvo Trucks'ın sahip olduğu araçların özellikleri de Recep Bey'in belirttiği gibi tam olarak bu ve benzeri sektörlerdeki zor şartlar için üretildi. Kendilerine bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz. Umarım bundan sonra da kendileri ile çalışmaya devam edeceğiz“ dedi.
YORUM EKLE
banner184
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178