banner126

Scania'dan 3 farklı firmaya 28 adetlik teslimat

Akaryakıt taşımacılığından inşaat sektörüne kadar, karayolu taşımacılığının tüm branşlarına uygun araçlar sunan Scania, teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor. İzmir Bölgesi Yetkili Satıcısı Ankara Ağır Vasıta, 3 farklı firmaya toplam 28 adetlik Scania araç teslimatı gerçekleştirdi.

banner179
Scania'dan 3 farklı firmaya 28 adetlik teslimat
banner95

Scania, Yetkili Satıcıları vasıtasıyla yaptığı teslimatlara devam ediyor. İzmir bölgesi Yetkili Satıcısı Ankara Ağır Vasıta, 3 farklı firmaya toplam 28 adetlik teslimat gerçekleştirdi.  Hanport Lojistik 15 adet, Tankar Oto Petrol 6 adet, Öney Taşımacılık 7 adet Scania çekici ile filolarını güçlendirdi. 

Hanport Lojistik

İzmir Aliağa Limanında hizmet veren Hanport Lojistik filosuna G400 LA4X2HNA ve R400 LA4X2HNA’dan oluşan toplam 15 adet Scania çekici kattı. Ankara Ağır Vasıta tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Hanport firması sahibi Hasan Han, Ankara Ağır Vasıta Genel Müdürü Mustafa Mutlubaş, Ankara Ağır Vasıta Satış Müdürü Erman Akbulut, Ankara Ağır Vasıta Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Osman Erdem ve Volkswagen Doğuş Finans Bölge Yöneticisi Uğur Yaran hazır bulundu.

Yeni araçlarını teslim alan Hasan Han, Doğuş Otomotiv ile işbirliklerinin uzun bir geçmişe dayandığını belirterek “Scania, filomuzda uzun zamandır yüksek performans elde ettiğimiz bir markadır. İzmir Limanından taşımacılık yapıyoruz. Çok farklı yükleri çok farklı bölgelere taşımak durumunda kalıyoruz. Scania gerek performansı, gerek düşük işletme gideri ile en büyük yardımcımız oluyor” açıklamasında bulundu.

Tankar

İzmir’in Karabağlar bölgesinde 15 yılı aşkın süredir lojistik faaliyetlerinin yanı sıra akaryakıt taşımacılığı ve inşaat taahhüt hizmetleri de veren Tankar, 6 adet P400 CB8x4ESZ CP14 kabinli inşaat kamyonu satın aldı. Ankara Ağır Vasıta tesislerindeki teslimat törenine Tankar firma sahibi Mahmut Tan, Ankara Ağır Vasıta Genel Müdürü Mustafa Mutlubaş, Ankara Ağır Vasıta Satış Müdürü Erman Akbulut ve Ankara Ağır Vasıta Satış Danışmanı İbrahim Çoban katıldı.

1997 yılında başladıkları faaliyetlerinde 18 yılın ardından Türkiye’nin en büyük 1.000 firması arasında yer aldıklarını belirten Mahmut Tan “Yıllık 200 bin ton akaryakıt taşıma kapasitemiz ile ülkemizin her bölgesine hizmet verirken, Tankar İnşaat ile İzmir bölgesinde birçok projede yer almaktayız. Yeni Scania araçlarımızı da bu projelerde kullanacağız. Kaliteli hizmetler sunarak hizmet verdiğimiz sektörlerde kalıcı olmak istiyoruz. Bu hedeflerimize ulaşmada Scania’nın en önemli demirbaşımız olacağına inanıyoruz” dedi.

Öney Taşımacılık

İzmir Merkezli Öney Taşımacılık da Scania markasını tercih eden firmalar arasında yer aldı. Öney, Ankara Ağır Vasıta’dan 7 adet R 440 LA4X2HNA satın aldı. Ankara Ağır Vasıta tesislerindeki teslimat törenine firma sahipleri Enver Numanbayraktaroğlu ve İlhan Numanbayraktaroğlu’nun yanı sıra Ankara Ağır Vasıta Satış Müdürü Erman Akbulut ile Ankara Ağır Vasıta Satış Danışmanı İbrahim Çoban da katıldı.

1992 senesinden bu yana Türkiye geneline frigo, konteyner ve parsiyel yük taşıması gerçekleştirdiklerini belirten firma yetkilileri “Dünya taşımacılık trendlerini takip ederek müşterilerimize beklentilerinin ötesinde hizmet sunmak istiyoruz.  Yeni araçlarımızı ağırlıklı olarak bir ihtisas taşımacılığı olan proje taşımacılığında kullanmayı planlıyoruz. Karayolu yönetmeliğine göre gabari dışı ve ağır tonajlı bu yükleri taşıyacak, gücüne ve performansına güvenebileceğimiz araç olarak Scania’yı tercih ettik. Ayrıca, frigo ve konteyner taşımacılığında da Scania’nın bir çekiciden beklediğimiz tüm çözümleri sunabileceğine inanıyoruz” açıklamasında bulundular.

Ağır taşımacılık sektörünün farklı alanlarında ihtiyaç duyulan özelliklere uygun tasarlanan, satarken değer kaybettirmeyen Scania araçları, uzun yol taşımacılığından en zorlu yol ve arazi şartlarından, en hassas yüklerin taşınmasına kadar birçok sektöre hitap etmektedir.

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178