Okura’ya Stralis Hi Way çekici

Iveco’nun önde gelen yetkili satıcılarından Kılıçlar Otomotiv’in Mersin tesislerinde yapılan bir tören ile Okura Uluslararası Nakliyat firmasına 5 adet Stralis Hi Way çekici teslim edildi.

Okura’ya Stralis Hi Way çekici
banner95

Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine toplam 41 adet çekici ile hizmet veren Mersin’in önde gelen lojistik firmalarından olan Okura firmasına 5 adetlik Iveco HI-WAY çekici teslimatı yapılması ile firma bünyesinde  bulunan Iveco çekici sayısı 13 adete ulaşmış oldu.

Kılıçlar Otomotiv Mersin tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Okura Uluslararası Taşımacılık firması yönetim kurulu başkanı Şükrü Okur ile yönetim kurulu üyeleri Cihan Okur ve Özkan Okur katıldılar. Şükrü Okur yaptığı açıklamada 2013 Yılının Kamyonu Ödülünü alan, Stralis Hi Way’i üstün donanım , ekonomi, konfor yakın servis ve satış sonrası hizmetleri ile 3 Yıl/450 bin km.garanti şartlarından dolayı tercih etiklerini söylemiştir.

Kılıçlar Otomotiv Mersin tesislerinde düzenlenen teslimat törenine Okura A.Ş. Firmasının ortaklarının yanı sıra  Kılıçlar Otomotiv yönetim kurulu başkanı Vahdettin Kılıç, genel müdür Kurtuluş Saylam, genel müdür yardımcısı Kenan Kılıç ile ağır vasıta satış müdürü Hasan Kayın katılmışlardır.

Törenin ardından Kılıçlar Otomotiv yönetim kurulu başkanı Vahdettin Kılıç tarafından Şükrü Okur’a günün hatırasına  bir plaket verilmiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71