Konya’da sadakat ödülü

Mercedes-Benz Türk, otobüs dünyasında kaptanların özel bir konuma sahip olduklarının ve büyük önem taşıdıklarının bilinciyle kaptan ve müşterilerine en yüksek kalitede hizmet ve servis sunabilmek amacıyla yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor.

Konya’da sadakat ödülü
banner95

“Kaptan Sadakat Rozeti” uygulaması kapsamında, 01.01.2007 tarihinden sonra trafiğe çıkan Mercedes-Benz şehirlerarası otobüslerinin bakımlarını yetkili serviste tam olarak yaptırarak

  • 450.000 km’ye ulaşan kaptanlara bronz,
  • 700.000 km’ye ulaşan kaptanlara gümüş,
  • 1.000.000 km’ye ulaşan kaptanlara ise altın yaka rozeti, sticker ve sertifika veriliyor. Ayrıca altın sticker alan araçların bir sonraki bakım paketi ücretsiz olarak sunuluyor.

Konya Otogarı’nda düzenlenen Altın Kaptan Sadakat Rozeti töreninde Konya’da faaliyet gösteren ve 1.000.000 km’ye kadar tüm bakımlarını düzenli olarak Mercedes-Benz Türk yetkili servislerinde yaptıran kullanıcılara ödülleri takdim edildi. Bu çerçevede Kamil Koç’tan İlke Yaman’a Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Müdürü Ergiz Esen, Kontur Turizm’den İshak Çoban’a Mercedes-Benz Türk yetkili bayisi Bayraktarlar Merkon’un Genel Müdürü Ali Akbaş ve Lüks Ereğli’den Hacı Ali Büyükşütçü’ye Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Otobüs Kısım Müdürü Orhan Çavuş tarafından rozetleri verildi.

Mercedes-Benz Türk, üstün güvenlik sistemleri ile donatılmış araçlarının, bu  güvenlik sistemleri işlevlerinin ilk günkü gibi korunabilmesi ve ihtiyaç durumunda görevlerini yerine getirebilmeleri, araçların ikinci el değerinin korunabilmesi ve üründen uzun dönem verim alabilinmesi için her türlü bakım ve onarımlarda yetkili servisleri tercih edilmesini tavsiye ediyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71