banner126

Keskin Kartal Volvo ile büyüyor

Volvo’nun Bolulu nakliyecilere verdiği araç sayısı artıyor. Bolu’nun önemli nakliyecilerinden Keskin Kartal Taşımacılık firmasının kardeş kuruluşu olan Ulu Uluslararası Nakliyat’a 2 adet Volvo FH 540 çekici teslimatı gerçekleştirildi.

banner179
Keskin Kartal Volvo ile büyüyor
banner95

Araçların teslimatı için Keskin Kartal’ın Bolu tesislerinde bir tören düzenlendi. Törene Keskin Kartal ve Ulu  Uluslararası Nakliyat Şirket Müdürü Necati Özmen, Volvo Trucks Satış Direktörü Hakkı Işınak, Volvo Trucks Bölge Satış Müdürü Erkan Ergene ve Volvo Trucks Satış Acentesi Koçaslanlar Bölge Satış Müdürü Serdar Uzun katıldı.

Teslimatta bir konuşma yapan ve Volvo olan ilişkilerinin uzun dönemlere dayandığını ifade eden Necati Özmen, “Bizim maceramız 1982’den sonra başlıyor. Rahmetli Naci Keskin Bey ile de 1998 senesinde tanıştık. Geçmişimizde aileden uluslararası nakliye işini yapanlar da vardı. Birlikte hareket ettik ve ilk firmamız Keskin Kartal Taşımacılık ile uluslararası nakliyeye başladık. Volvo da bizim buradaki en büyük destekçimiz oldu. Bu marka ile büyük verimlilikler aldık. 2007 senesine kadar sayımızı 40’a kadar yükselttik. 2007 senesinde, önceden rahmetli Naci Bey’in şoför olarak çalıştığı Ulu Uluslararası Nakliyat firmasını satın aldık. O firmada da 15 aracı vardı ve tenteliden frigorifik taşımacılığa çevirdik. Şu anda 2 firmamız var ve toplamda 2 firmamızda 33 aracımız var. Bunların içerisinde 28 adet Volvo bulunuyor” diye konuştu.

YORUM EKLE
banner160
SIRADAKİ HABER

banner198

banner174

banner178