Iveco’dan Omeks’e Daily Kamyon

Iveco’nun yetkili satıcılarından Özgözde Otomotiv Ankara Karayel Nakliyat AŞ’ye 4 adet Daily 7 ton kamyon teslim etti. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin gıda dağıtım işini üstlenen Karayel Nakliyat, 4 adet IVECO DAILY 70 C 15 CC-4350 WB alımı yaparak filosunu genişletti.

Iveco’dan Omeks’e Daily Kamyon
banner95

Ankara Büyükşehir Belediyesi Belko tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine, Karayel Nakliyat yönetim kurulu başkanı Osman ALBAYRAK, genel koordinatör Berkay ALBAYRAK, Öz Gözde Otomotiv hafif ticari satış müdürü Sezgin IŞIK ve satış danışmanı Harun MENŞUR katıldı.

Törende bir konuşma yapan Osman ALBAYRAK, uzun yıllardır nakliye sektöründe hizmet  verdiklerini ve araç parklarını genç tutmaya çalıştıklarını ifade ederek, Iveco DAILY 7 ton araçları tercih etmelerinde, ilk yatırım maliyetinin yanında, düşük yakıt tüketimi ve işletme maliyetlerinin de etkili olduğunu dile getirdi.

Bu yüzden tercihlerinin Iveco Daily 7 ton’dan yana yaptıklarını ve IVECO ailesinin yeni üyesi olmaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

Öz Gözde Otomotiv adına konuşan satış müdürü Sezgin IŞIK ise, Karayel Nakliyat’a kendilerini tercih ettiklerinden dolayı teşekkür ederek, Iveco’nun sunduğu geniş ürün gamı sayesinde, firmanın farklı tonajlardaki tüm araçlarını tek marka altında toplamak hedefinde olduklarını dile getirdi. Sezgin Işık müşteriye yakın olmayı hedefleyen bir bayi olduklarını dolayısı ile satış sonrasın faaliyetlerinde de Karayel’i yanlız bırakmayacaklarını sözlerine ekledi.

Törende Sezgin Işık tarafından günün anısına Osman Albayrak’a bir plaket takdim edilmiştir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71