banner126

Filosundaki Renault Trucks sayısı yediye ulaştı

Hafriyat taşımacılığında faaliyet gösteren Tepe Nakliyat, filosuna 1 adet Renault T 430 dahil etti. Bu alımla birlikte Tepe Nakliyat’ın filosundaki toplam Renault Trucks sayısı 7’ye ulaştı.

Filosundaki  Renault Trucks sayısı yediye ulaştı
banner95

 Taşımacılık faaliyetlerini İstanbul’da gerçekleştiren Tepe Nakliyat, 7 araçlık filosuna Renault Trucks’ın yeni ürün gamı T 430’u dahil etti. Bu alımla birlikte Tepe Nakliyat’ın filosundaki toplam Renault Turcks sayısı 7’ye, toplam araç sayısı ise 8’e yükseldi.

Tepe Nakliyat’ın filosuna dahil ettiği T serisi, Renault Trucks’ın yenilenen ürün gamı içerisinde yer alıyor. 2015 Yılın Uluslararası Kamyonu seçilen Renault Trucks T serisi, bir önceki nesline göre yüzde 5’e varan yakıt tasarrufu sağlıyor. Euro 6 motora sahip Renault Trucks T serisi, 360 beygirden 520 beygire kadar 6 farklı motor seçeneğini de sahip.

İstanbul’da gerçekleştirilen teslimat töreninde Tepe Nakliyat adına Yaşar Soylu, Renault Trucks adına ise İstanbul Avrupa Satış Sorumlusu Tayfun Fıçıcı hazır bulundu. Soylu, “Memnuniyetimizi, Renault Trucks’a yaptığımız yatırımları sürdürerek gösteriyoruz. Premium serisindeki memnuniyetimizi T serisiyle de süreceğinden hiç şüphemiz yok. T serisinin oldukça ekonomik olan yakıt tüketimi ve Renault Trucks’ın sunduğu kaliteli satış ve satış sonrası hizmeti de yola kendileriyle devam etmemizdeki diğer önemli etkenler arasında. İşbirliğimizin devamlılığını dileriz, yatırımımızın hayırlı olmasını temenni ederiz” sözleriyle neden Renault Trucks ile yola devam ettiklerini ifade etti.

Renault Trucks adına konuşan İstanbul Avrupa Satış Sorumlusu Tayfun Fıçıcı ise, “Tepe Nakliyat filosundaki araç sayısını her geçen gün arttırıyor. Kendilerinin yatırımları için bizi tercih etmesi bizim için önemli bir gurur kaynağı. Umarım işbirliğimiz uzun süreli olur ve her anlamda Tepe Nakliyat’a katkı sağlamaya devam ederiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER