DAF'tan Almanya'ya 540 adetlik dev XF satışı

Daha önce 1.500 adetlik teslimat yapıraka tarihi bir başıraya imza atan DAF, büyük adetli teslimtlarını sürdürüyor. Marka uluslararası taşımacılık firması Hegelmann Nakliye Grubu’na 540 adet XF satışı gerçekleştirdi.

DAF'tan Almanya'ya 540 adetlik dev XF satışı
banner95

Tanınmış uluslararası nakliye şirketi Hegelmann Nakliye Grubu, 540 DAF XF ile filosunu genişletiyor. 480 Super Space Cab çekici üniteleri, programlı bir teslimatla 2019 ve 2020 yılları arasında güney Almanya şirketine teslim edilecek. Girteka Lojistik’in 1,500 adet filo siparişi en büyük verilen en büyük sipariş olmuştu. Marka daha önce de atık toplama şirketi Renewi'ye 400 adetlik satış yapmıştı.  

1998 yılında kurulan Hegelmann Transport, otomobil, ağır sanayi ve gıda endüstrisi alanlarında tam zamanında taşımacılık işinde uzmanlaşmış bir firma. Hegelmann 4 bin çalışanı, 2 bin çekici ve 2 bin treyleri ile Algarve’den Çin sınırına kadar faaliyet gösteriyor. Şirketin merkezi Stuttgart yakınlarındaki Karlsdorf-Neuthard'da bulunuyor.

Maksimum çalışma süresi, en yüksek yatırım getirisi

Aile işletmesinin iki sahibinden biri olan Siegfried Hegelmann anlaşmayla ilgili yaptığı açıklamada, "Uluslararası büyüme stratejimizi başarılı kılmak için, maksimum işletme süresi ve kilometrede mümkün olan en yüksek geri dönüşü bekliyoruz" dedi. “DAF, başkalarına benzemiyor. Onların hedefi bizim karlılığımız- bu da DAF'ı ideal ortağımız yapıyor. " dedi. 

DAF'a fazlasıyla değer veren sürücüler

Hegelmann, 2018 Yılının Uluslararası Kamyonu olan yeni nesil XF'den daha önce de 100'den fazla kamyon satın almıştı. Sürücüler, DAF'ın en üst modelinde bulunan mükemmel sürüş özelliklerinin yanı sıra Süper Space Cab kabin konforunu ve alanını övdü. Siegfried Hegelmann “Çok sayıda profesyonel sürücü sıkıntısı olması da DAF XF’i bir kez daha seçmemizde önemli bir rol oynadı” diye konuştu.

Rakipsiz düşük yakıt tüketimi

Yeni sipariş edilen kamyonlar, Önsezili Seyir Kontrolü (PCC), Şerit Değiştirme Uyarı Sistemi (LDWS), Gelişmiş Acil Durum Fren Sistemi (AEBS) ile donatıldı. Ayrıca yüksek seviyede rahatlık ve güvenlik sağlayan Uyarlanabilir Seyir Kontrolü (ACC) de sağlıyor. 355kW / 483 hp PACCAR MX-13 motoru, benzersiz yakıt tüketimine karşın eşi görülmemiş bir esneklik sunuyor.

1.100’den fazla servis noktası

Düzenli araç bakımları için DAF XF, DAF’ın 1,100’den fazla bayi ve servis noktası ile sağlanan 200,000km’ye kadar servis aralığına sahiptir. Ek olarak, şirket zamanında önleyici bakım ve ideal seviyede hizmete hazır araç sağlayan DAF MultiSupport tamir ve bakım sözleşmelerini tercih etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71