Çelik Nakliyat'a 5 adet Volvo

Çelik Nakliyat, filosunu 5 adet Volvo FH çekici ile gençleştirdi. Gerçekleştirilen teslimatla birlikte Çelik Uluslarası Nakliyat, tamamı Volvolardan oluşan filosundaki çekici sayısını 30’a yükseltti.

Çelik Nakliyat'a 5 adet Volvo
banner95
Nesillerdir taşımacılık yapan ve ilk Volvo kamyonunu 1954 yılında alan ve o günden beri Volvo dışında bir kamyon tercih etmeyen Çelik Uluslararası Nakliyat Tic. ve Turizm A.Ş., 2013 yılında gerçekleştirdiği 5 adet Volvo FH alımı ile filosundaki toplam ve Volvo çekici sayısını 30’a yükseltti.
 
Çelik Uluslararası Nakliyat’ın filosuna kattığı FH 420 Hp 4X2 çekiciler, uzun yol taşımacılığının zorlu koşulları için üretilmiş birinci sınıf yürüyen aksamları, üstün konfor ve güvenlik unsurlarına sahip ferah kabinleri ve yakıt verimli sürüş sunan, çevreye uyumlu motorları sayesinde şirketin tek tercihi oldular.
 
Teslimat töreninde, 1970’li yılların sonlarına doğru uluslararası nakliyat operasyonu da gerçekleştirmeye başlayan ve bugün Türkiye-Avrupa hattında komple ve parsiyel taşımacılık gerçekleştiren Çelik Uluslararası Nakliyat’ı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Çelik hazır bulundu. Çelik, “Taşımacılık mesleğini ailemden öğrendim ve çocukluk yaşlarımda at arabası ile yaptığımız nakliyat işimizi tam 60 yıldır Volvo kamyonlar ile sürdürüyoruz. Bugüne kadar 2 binin üzerinde Volvo kamyona sahip oldum ve yine nakliyat işiyle meşgul olan torunlarımın da tercihleri Volvo Kamyon’dan yana,” dedi.
 
Volvo Kamyon adına teslimat töreninde Volvo Kamyon Satış Direktörü İsmail Hakkı Işınak ve Volvo Kamyon Marmara Bölge Satış Danışmanı Tolga Cem Aykaç yer aldı. Çelik Uluslararası Nakliyat ile uzun süredir devam eden işbirliklerinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Işınak, “Taşımacılık işini aile geleneği olarak 60 yıldan uzun bir süredir sürdüren Çelik Nakliyat gibi bir şirkete Volvo Kamyon olarak hizmet vermekten büyük onur duyuyoruz. Sayın Yaşar Çelik, iş hayatı boyunca pek çok farklı nakliye işinde hep Volvo Kamyon’u tercih etmiş bir yönetici. Kendi ve torunlarının da Volvo Kamyon’u tercih etmelerini sürdürmeyi, tüm Volvo Kamyon ekibi adına önemli bir görev olarak görüyoruz,” dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner71