Akeda, DAF gücünü istedi

Akeda Lojistik 5 adet DAF FT XF105.460 Optimizer’ı Samandıra lokasyonunda düzenlenen törende teslim aldı. Gerçekleştirilen teslimat töreni Akeda Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Akdeniz ve DAF-TIRSAN Otomotiv Araç Satış Koordinatörü Hasan Özbayrak’ın katılımı ile gerçekleşti.

Akeda, DAF gücünü istedi
banner95

Akeda Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Seyfettin Akdeniz gerçekleştirilen törende yaptığı açıklamada ‘DAF araçlarını tercih etme nedenimiz, araçların performansının yüksek olması, sağlamlığı ve sağlamış olduğu yakıt tasarrufudur. Ayrıca, DAF-TIRSAN Otomotiv’in uzman kadrosu ile sunduğu satış sonrası hizmet olanaklarının müşteriye sağladığı kolay ve hızlı çözümler ile her konuda müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduruyor olmaları DAF markasını tercih etmemizdeki en önemli nedenlerdir’ dedi.

2006 yılında kurulan ve merkezi Mersin’de bulunan Akeda Lojistik, dondurulmuş gıda, sebze, meyve, bitki, tıbbi malzeme ve ilaç taşımacılığı alanında hizmet vermektedir. Ayrıca firma Türkiye’nin yanı sıra uluslararası taşımacılık alanında öncelikli olarak Avrupa ülkelerine ve Türkmenistan, Özbekistan, Kazakistan gibi Asya ülkelerine de lojistik hizmeti sunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner91

banner71