Doğuş Otomotiv ile Türkiye pazarına yeniden dönen Avrupa’nın en büyük kamyon üstü damper ve damper treyler markası olarak öne çıkan Meiller, kalitesi ve dayanıklılığı ile Türk kullanıcılarına hizmet vermeye devam ediyor.

Doğuş Otomotiv Scania ve Meiller Yetkili Satıcısı UCR Otomotiv tarafından satışı gerçekleştirilen çekici ve damperler bayi tesislerinde ERK İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Yurdemi ve firma yetkilisi Ahmet Çınar’a teslim edildi. 

ERK İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Erkut Yurdemi, Meiller markasının sektörde tanınmış, kendini kabul ettirmiş bir marka olarak geri dönmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek “Dayanıklılığı ile yüksek ikinci el değerine sahip Meiller, ilk döneminde inşaat sektöründe başarılı birçok projede yüklenici firmanın çözüm ortağı ve referans markası haline geldi. Biz de yeni projelerimiz için Meiller de karar kıldık. Scania ise dünyanın önde gelen ve Türkiye pazarında en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Bugün teslim aldığımız bu set, hedeflerimize ulaşmada büyük katkı sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

Schmitz, Türkiye yatırımlarına aks ile devam edecek Schmitz, Türkiye yatırımlarına aks ile devam edecek

Meiller, sektörün en kısa sürede yükünü boşaltabilen damperi olması ile işletme maliyetleri açısından büyük avantaj sağlarken, dayanıklılığı, uzun kullanım ömrü ve yüksek ikinci el değeri ile sektörün tercih edilen markaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 

Editör: Hasan Karakurt