Lojistik Direktörü unvanı ile görevini sürdüren Ramis Sağlık, 2023 yılı son çeyreği ile birlikte gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısı sonucunda Genel Müdür olarak atandı.

AkzoNobel Kemipol, ticari araçlara özel tamir boyaları ile filoları yeniliyor AkzoNobel Kemipol, ticari araçlara özel tamir boyaları ile filoları yeniliyor

Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Sağlık; “Türkiye ve yurt dışındaki modern lojistik tesislerimiz, geniş filo ağımız ve donanımlı ekibimiz ile 2023’te devam ettirdiğimiz büyüme portföyünü önümüzdeki günlerde sunacağımız projelerimizle birlikte 2024 yılı için de sürdürmeyi hedefliyoruz. Ulusal ve uluslararası müşterilerimize kaliteli ve sürdürülebilir lojistik çözümler sunmaya devam ederek sektörün geleceğini şekillendirmeyi sürdüreceğimize inancımız yüksek.” İfadelerine yer verdi.

Sağlık Lojistik İcra Kurulu Başkanı Ramis Sağlık ise; "Sağlık Lojistik olarak müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak ve iş süreçlerimizi optimize etmek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Yeni atamalar ve terfiler ile birlikte, önümüzdeki 2024 yılı için planlarımız arasında yer alan yeni araç alımı ve lojistik depo yatırımları ile şirketimizin büyümesine ve müşterilerimize daha fazla değer katmaya devam edeceğiz.” dedi.